Noc na zámku aneb Zámecká přespávanda v Benešově nad Ploučnicí

Volný čas, Pro děti

Děti ve věku od 5 do 12 let budou moci na zámku přespat hned ve třech termínech. První se uskuteční z pátku 3. na sobotu 4. července, následně pak z pátku 31. července na sobotu 1. srpna a poslední přespávanda bude z pátku 28. na sobotu 29. srpna. Jelikož kapacita je omezená, je nutné děti na akci předem objednat.


http://www.zamek-benesov.cz/

Na letošní letní prázdniny připravuje státní zámek Benešov nad Ploučnicí ve spolupráci s benešovským Rodinným centrem Medvídek Noc na zámku aneb Zámeckou přespávandu. „Děti budou mít jedinečnou příležitost strávit na zámku noc. Bude pro ně připraven bohatý program a nebude chybět ani noční prohlídka zámku a jeho okolí,“ nastínil program kastelán Zdeněk Henig.

Cena za jednoho nocležníka je 150 korun. Děti budou mít kromě přespání a bohatého programu zajištěno po celou dobu akce také občerstvení a pití. Nutným vybavením je vlastní karimatka, spacák, plastový nebo plechový hrnek a baterka. Bližší informace a objednávky mohou rodiče získat na telefonním čísle 724 663 548 – Michaela Hlinková, pracovník pro styk s veřejností.

Termíny