VŠEOBECNÁ SPORTOVNÍ PŘÍPRAVA DĚTÍ

Sport

Florbalová škola Bohemians otevírá nový volnočasový kroužek pro děti od 3 do 6 let, který je zaměřený nejen na florbal, ale na celkový rozvoj pohybové soustavy pomocí míčových kolektivních sportů, atletických cvičení a gymnastické průpravy.  

Pro předškoláky je připraven bohatý program, ve kterém se naučí běhat, skákat, šplhat, házet, chytat a hlavně je naučíme, aby se sportem bavili. Všechna cvičení budou probíhat formou zábavných her a z kolektivních sportů se zaměříme na florbal, basketbal, fotbal, přehazovanou a další.

Naši trenéři s dlouhodobou praxí a bohatými zkušenostmi se těší na všechny zájemce o sport bez ohledu na pohlaví, nebo talent. S dětmi budou rozvíjet rychlost, sílu, obratnost a pohyblivost, a to vždy za pomoci pozitivního přístupu k dětem.

Kroužek bude probíhat v dobře dostupné sportovní hale Děkanka (adresa: Děkanská Vinice I. 5/987, Praha 4), která se nachází 300m od stanice metra Pražského povstání (linka „C“). Každý čtvrtek od 13:00 do 14:00 tak budeme mít dostatečný prostor a kvalitní zázemí pro naše hry a cvičení.

KDY: každý čtvrtek, 13:00-14:00

KDE: sportovní hala Děkanka, adresa: Děkanská Vinice I. 5/987, Praha 4

CENA: 400,-Kč měsíčně

Pro přihlášení do kroužku stačí kontaktovat lektorku Olgu Šimáčkovou, a to na emailu: all-ee@centrum.cz, nebo na tel.: +420-732-207-868. Pro více informací můžete kontaktovat také sekretariát klubu FbŠ Bohemians na tel. čísle: +420-774-168-745 nebo na emailu: sekretar@florbal-skola.cz.

Veškeré další informace k projektu včetně propozic turnaje naleznete na oficiálních stránkách FbŠ Bohemians. www.fbsbohemians.cz

 

Termíny