LETNÍ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY PRO DĚTI - ROUND THE WORLD IN EIGHTY DAYS

Volný čas, Pro děti, Kurzy, vzdělání, konference

Zvládne Phileas Fogg objet svět za 80 dnů? Neví, že je tu někdo, kdo ho chce zastavit. Potom by ale prohrál sázku o dvacet tisíc liber!

----------------------------------------------------------------

Kdo si hraje, nezlobí. A v Hampsonu se také naučí, dodáváme. Děti o prázdninách u nás čeká množství projektů, her, písniček a zábavných úkolů v angličtině. Umíme zaujmout jejich pozornost, pobavit je, poučit a poskytnout jim možnost se hladce zapojit do mnoha aktivit ve vřelém prostředí. Hlavní učební pomůckou kroužků jsou knížky v upraveném vydání pro děti od nakladatelství Penguin Books.

 

I o letních prázdninách letošního roku je tu pro vás zajímavý a osvědčený prázdninový projekt pro děti předškolního i školního věku. Po dobu jednoho týdne vždy od 8:00 do 13:00 bude vaše dítě trávit smysluplně čas při kreativních činnostech a hrách a přitom se nenásilně zdokonalovat v angličtin?. Program probíhá v sídle jazykové školy Hampson v centru města (tř. Václava Klementa 601), kde jsou k dispozici jak speciální vybavené učebny, tak uzavřená zahrada pro venkovní aktivity.

Jazyková výuka v Hampsonu je sázkou na kvalitu. Hampson byl jednou z prvních institucí v tehdejším Československu, kde byla zahájena výuka cizích jazyků pro předškolní děti. Tuto tradici neustále rozvíjíme a jako největší centrum mimoškolního vzdělávání v regionu nabízíme nejen intenzivní docházkovou i pobytovou výuku cizích jazyků pro dospělé, ale i kvalitní výuku angličtiny pro všechny věkové kategorie dětí.

Termíny