Pobyt pro rodiny s dětmi S Medvídkem Pú a jeho kamarády

Pro děti

Pohádkoví kamarádi naučí Vaše děti plavat a cvičit, zahrají jim každý večer divadlo, naučí je, jak se cvičí jóga, vyrobíte si s nimi něco pěkného, připraví pro vás soutěže, užijete si minikurzík  masáží a maminky si mohou užít pohyb ve vodě s aquaerobikem. Společně si všichni zadovádíme na velkolepém pohádkovém karnevalu.

Prostě vás čeká týden plný dětských úsměvů, zábavy, pohybu, vyrábění, pohádek a písniček a hlavně nových kamarádů, zážitků a chvil strávených s rodinou.

Pobyt je vhodný pro děti již od osmi měsíců do 10 let.

 

NOVINKA: V ceně jsou také nově zahrnuty lekce AQUA AEROBICU, během kterých Vám můžeme pohlídat Vaše děti.

Ubytování ve vkusně a účelně zařízeném hotelu s vlastním soc. zařízením a televizí.

Ceny:

Dospělí 6790 Kč

Děti do 3 let platí pouze program:

Cena za program pro děti do 3 let  1 800,-Kč

Možno objednat plnou penzi pro dítě do 3let  540,- Kč             

Děti 3-8 let-plná penze, ubytování 4550,-Kč

Děti 8 – 13 let-plná penze, ubytování 4900,- Kč     

 

Pojeďte s námi do Orlických hor užít si krásné přírody a čerstvého vzdoušku!

Hotel Alfa Resort je postaven na okraji obce Deštné,  zhruba 150 metrů od hlavní cesty, obklopen lesem ze strany jedné, ze strany druhé se pak otevírá široký výhled na nádhernou okolní krajinu Orlických hor.

Hotelový komplex disponuje útulnou restaurací s barem. V létě je k dispozici příjemná zahradní restaurace.

Ke strávení příjemných chvil je hostům k dispozici vnitřní vyhřívaný bazén s panoramatickým výhledem, billiard, stolní fotbal, stolní tenis, volejbalové hřiště, dětské hřiště, pískoviště a další.

Nedílnou součástí hotelu je vnitřní a venkovní sauna, prostor pro profesionálního maséra, se kterým hotel úzce spolupracuje, tenisový kurt. Celý hotel je nekuřácký. Okolí hotelu je protkáno celou řadou značených turistických cest a cyklotras a je ideálním výchozím místem pro výlety do blízkého i vzdálenějšího okolí.

Hotel Alfa Resort je největším a nejlépe vybaveným ubytovacím zařízením v lokalitě a stal se celoročně vyhledávaným  a oblíbeným mezi jednotlivci, skupina, firmami i zájmovými kluby.

 

Děti se mohou těšit na intenzivní kurz plavání s rodiči dvakrát denně. Ve vodě je vždy zkušená instruktorka, která má připraveny lekce tak, aby děti za týden udělaly velké pokroky, jak v plaveckých dovednostech, tak i v potápění. Vše probíhá hravou formou, která je pro děti právě tou nejefektivnější. Jako motivace jsou používány pestrobarevné pomůcky a hračky různých tvarů a materiálů, lekce je plná písniček, říkadel a her.

Bohatý program je určen pro děti již od osmi měsíců – plavání, cvičení, masáže, vycházky do přírody, pro větší děti jsou připravené různé výtvarné činnosti, spousta soutěží a nebude chybět ani tradiční, a u dětí velmi oblíbené muzicírování s dětskými hudebními nástroji. Celým pobytem provází vždy tematicky vybrané pohádkové postavy, se kterými děti prožijí nejrůznější dobrodružství. Každý večer jim tito kamarádi zahrají pohádku na dobrou noc a někteří odvážlivci z řad diváků si budou moci ve večerníčku i zahrát.

Co nabízí blízké okolí?

Lanové centrum pro děti od výšky 90 cm, lezeckou stěnu, půjčovnu kol, čtyřkolek, terénních tříkolek a koloběžek, turistickou jízdárnu, geocaching, rybaření s možností chytit si svého pstruha, cyklostezky se širokou škálou obtížnosti

 

 

 

 

 

Termíny