Rodinná letní dovolená na hotelu Vega!

Pro děti

Letní rodinná dovolená se speciálním animačním programem na každý den od pondělí do pátku a také jedinečnou přírodní vodní skluzavkou hned u hotelu! Můžete se těšit na diskotéky pro děti i dospělé, hry a soutěže, rodinné soutěžení ve vaření v tábornických kotlících, táboráky s kytarou, procházky do okolí nebo také prohlídky lázeňského města! Pobyt možný v termínu 1.7. – 1.9.2015!

Cena zahrnuje:

       6x Ubytování        6x Snídaně (snídaně formou bohatých švédských stolů)       5x Bohatá tříchodová večeře (polévka formou polévkového bufetu, hlavní chod výběrem ze tří menu, salaterie & dezert)       1x Grilování na terase hotelu (Grilování probíhá pouze v pátek, v případě čerpání mimo tento den se bude servírovat standartní polopenze)       Župan k zapůjčení a bačkůrky pro Vás na pokoji       Volný vstup do hotelového bazénu a fitness        Parkoviště zdarma - hlídaní kamerovým systémem       WiFi připojení na celém hotelu       Volný vstup do dětského koutku        ANIMAČNÍ PROGRAM pro děti i dospělé od pondělí do pátku!

       Možnost zajištění hotelové dopravy do centra Luhačovic a zpět – zdarma

       Bonus: 50% sleva na sportovní areál hotelu Vega!

 

Wellness a balneo:

       1x Částečná masáž zad s letním nádechem (20 min.)

       1x Perličková koupel s vůní lučních květů (15 min.) - pro ženy

       1x Hydromasáž dolních končetin (15 min.) - pro muže

       2x Whirlpool (15 min.)

       1x Sauna nebo infrasauna (1 hod.)

       Půldenní vstupenka do Aquaparku DUHA v Pozlovicích pro celou rodinu!

 

Sport:

       1x Squash vč. Vybavení (1/2 hodiny)

       1x Zkušební jízda na přírodní vodní skluzavce (1 jízda pro každého)

       Zapůjčení Nordic Walking holí nebo horských kol (3 hod.)

       BONUS: 50% sleva na sportovní areál hotelu Vega!

 

NÁŠ TIP: Největší volnočasový a sportovní areál u hotelu Vega v Luhačovicích, který dostal ocenění GOLD CERTIFICATE od BABY FRIENDLY Vám nabízí skvělé vyžití pro Vaši letní dovolenou! Přímo u hotelu se vybízí osvěžení v podání nejdelší přírodní skluzavky v ČR! Aktivity jako minigolf, putting green, badminton, tenis, volejbal, cykloturistika nebo inline bruslení si s celou rodinou můžete užívat od rána do večera! K tomu bazén, Whirlpool, sauny a masáže pro vaši celkovou pohodu.

Příplatky:

Lázeňský poplatek ve výši 15 Kč / os. / noc, účtovaný na základě vyhlášky města. Není součástí ceny za ubytování, platí pro osoby od 18 - 70 let. Příplatek při obsazení pokoje pouze jednou dospělou osobou 400 Kč / noc. Příplatek za apartmán 450 Kč / noc.Poplatek za psa 200 Kč / noc.Přistýlka na pokoj 450 Kč / noc.Dětská postýlka 100 Kč / noc.  

 

7 dní / 6 nocí, cena 7.777,- Kč / dospělá osoba   

STRAVA (dětská polopenze): 140 Kč / noc

 

Termíny