Příměstský tábor od 4 let - Se zvířátky a canisterapií

Pro děti
pro děti 4-10 let Zázemí: Botanická zahrada, třída Generála Píky 1, zde bude i předávání dětí ráno a odpoledne 16-16:30 odpadá cestování, lekce plavání budou denně na třídě Generála Píky 11, kam děti přejdou pěšky děti se setkají s různými zvířátky, např. uvidí výcvik asistenčních pejsků a jejich práci Na vaše děti čeká spoustu nových kamarádů, zážitků, legrace, her a každý den lekce plavání. Díky pravidelným lekcím plavání se děti během tábora zdokonalí v plaveckých dovednostech, což v období letních prázdnin jistě využijí.

Provoz obou příměstských táborů je v době 7.45 - 17.00. Ráno 7:45 - 9:00 probíhá předávání dětí a 16 - 17 odpolední předávání dětí. Snažíme se, aby Vaše děti byly co nejvíce venku, botanická zahrada je pro to výborným místem plným travnatých ploch a nádherných rostlin.

Na táborech může být 15 dětí na 2 lektory.

Zajišťujeme bezmasé obědy od firmy Lakšmanna, která vaří ze zdravých surovin převážně rostlinného původu, bez cukru, většina surovin je v BIO kvalitě. Svačiny rodiče chystají dětem sami.

 

Nejpozději týden před začátkem příměstského i pobytového tábora posíláme email s podrobnými pokyny, jak bude program probíhat a co mají mít děti s sebou.

Tábory si můžete rezervovat u lektorů z Plaváčků nebo na: 604 344 219, info@plavacci.com. Závazná rezervace je platná po vyplnění přihlášky, zaplacení zálohy a odevzdání potvrzení od lékaře, že se dítě může tábora účastnit. Všechny formuláře Vám můžeme poslat mailem.

Termíny