Peter Pan Complex

Hudba, Rock & Pop
JUNIOR STAGE je koncertní přehlídka mladých talentovaných kapel. Cílem projektu Junior klubu je podpořit mladé kapely v jejich činnosti.

PETER PAN COMPLEX
Mladá pětice vedená bratranci Jordanem Hajem a Givinarem Křížem pokřtí v Paláci Akropolis svůj dlouhohrající debut. Ten skupina nahrála v podzemních prostorách dejvického studia Faust Records pod taktovkou eklektického producenta Michaela Rendalla (The Futureheads, Adrian T. Bell). Právě Rendall skupinu vybičoval a posunul ke zvuku, který v našich končinách zrovna často neslýcháme. Dynamické přívaly kytarové energie střídají ozvěny současného izraelského písničkářství za doprovodu neustupujícího tepotu precizní rytmiky. Po třech letech od ochutnávky v podobě prvního EP Unholy kapela konečně našla svůj zvuk a sebevědomě si bere to nejlepší jak z alternativy, tak z hlavního kytarového proudu.

MANON MEURT
Jako host večera se představí rakovnický rozvazbený zázrak Manon Meurt. Ti vydali svoji eponymní prvotinu na začátku loňského roku a od té doby nejsou k zastavení. Hutné kytarové plochy jdou ruku v ruce s éterickými zpěvy. Jemné melodické pasáže střídají výbuchy dosahující až noisových výšin. Není to prostě jenom o zírání si na boty.
Termíny