The Spankers

Hudba, Reggae & Ska, World music & Ethno
Nový pecky, jarní pohoda a mejdan až do rána! Pražská reggae-pop-funk-rock hitovka The Spankers opět v Paláci Akropolis s podporou zlínské roots reggae partičky Reggay. Obě kapely mění své složení skoro každý půlrok, a tak nikdy nevíte, co uvidíte a jestli to není naposledy. Dobrý důvod přijít!

THE SPANKERS
Kapela The Spankers s obrovskou energií kombinuje ska, reggae, funky, rock, rap i country a vytváří styl, kterému říká off-beat pop. Fanoušci ji mohou znát z festivalů jako Colours of Ostrava, Mighty Sounds, Rock for People a mnoha dalších. Během svého působení se kapela zúčastnila i dalších významných akcí, jako Trutnov Open Air, Sázavafest, Proti proudu, Zimní Rock For Churchill atd a je již stálicí na české klubové scéně. Mimo to kapela koncertuje na Slovensku, v Německu, Brazílii a v dalších zemích. Debutové album Boom! Bang! Pow! You Know..., se umístilo na 2. místě v rámci žánrových cen Anděl 2010 a singl Superman bodoval v žebříčcích televizních i rádiových hitparád. Kapela koncertovala se Sto zvířat, Fast Food Orchestra, Dub Pistols, The Aggrolites, Valkyrians, The Skatalites a dalšími.

REGGAY
Kapela Reggay už zhruba deset let oblažuje Zlín a okolí sluncem a pohodou. Jejich roots reggae je rozhodně zpestřením toho, na co jsme v Praze zvyklí.
Termíny