Zveme na seminář Cesta – nástroje pro inspirativní přístup k dětem

Kurzy, vzdělání, konference

Chcete vědět, jak být dobrým rodičem, prarodičem, pedagogem, vychovatelem? Jak lépe rozumět dětem, jak s nimi komunikovat a budovat vztah? Jak v nich probudit tvořivý potenciál, posílit sebedůvěru, nalézt a rozvíjet jejich talent? Odpovědi vám dá zkušená lektorka a psycholožka Simona Weiss.

V rámci unikátního dvoudenního interaktivního semináře, který vychází z metody Cesty od světoznámé autorky Brandon Bays, se v Praze představí jedna z předních školitelů osobního rozvoje, psycholožka a certifikovaná lektorka Simona Weiss. Pražská rodačka, která již řadu let působí ve Švýcarsku. Návštěvníkům nebude předhazovat líbivé pohádky o výchově, ale představí osvědčené nástroje a odpoví na otázky: Jak se vyrovnat s tématy, kterým čelíte při práci s dětmi, jako jsou denní stres, málo sebedůvěry, nejistota, strach, rozvod, šikana, nemoci i hádky. Pomocí těchto metod pomůže poodkrýt potlačené emoce a nezdravé vzorce chování, jak u dospělých, tak u dětí a nabídne možnost, jak tyto buněčné vzpomínky a vzorce přerušit. Seminář bude celý veden v češtině.

Metodu Cesta od Brandon Bays používá ve své praxi Simona Weiss již více než 10 let. „Účastníci semináře si osvojí jednoduché a účinné nástroje, které budou moci používat v praktickém životě," říká Weiss.

Přihlášky a informace? Na emailu bohdana.nadas@cestabrandonbays.cz; nebo tel.: +420 777557708 nebo +420 602 296 802. Pořadatelem je: NaMaJa, o.p.s. (www.namaja.cz).

Kdy: 30. – 31. 5. 2015 (začátek v sobotu 9:00, konec v neděli cca 18:00)

Kde: Konferenční centrum GreenPoint, Dvouletky 529/42, Praha 10 (www.kc-greenpoint.cz).

Pro více informací prosím navštivte www.namaja.cz a nebo www.cestabrandonbays.cz.

Účinkují

Přední školitelka osobního rozvoje, psycholožka a certifikovaná lektorka Simona Weiss.

Kontakty

www.namaja.cz

Termíny