Den stínicí techniky

Kurzy, vzdělání, konference

Už pátým rokem můžete oslavit Den stínicí techniky nákupem stínění za bezva ceny.

 

Plánujete do bytu či domu novou stínicí techniku a stále se neumíte rozhodnout, co je pro vaše bydlení to nejlepší? Využijte zajímavých slev, akcí a dnů otevřených dveří u vybraných firem, které jsou součástí Sdružení výrobců stínicí techniky a jejích částí!

 

Stejně jako každý rok, také letos pořádá Sdružení výrobců stínicí techniky a jejích částí (SVST) 16. května Den stínicí techniky. Smyslem tohoto dne je vzbudit zájem koncových zákazníků, odborné veřejnosti, ale také médií o tento obor. Řada firem v různých regionech České republiky připravila pro své klienty aktivity zaměřené na obor stínění. Jedná se např. o Dny otevřených dveří, akční slevy, přednášky pro studenty středních škol s technickým a stavebním zaměřením.

Na webových stránkách SVST bude právě v tento den otevřena nová sekce – Fórum dotazů, kde zájemci naleznou odpovědi na nejčastější dotazy, se kterými se výrobci a montážní firmy z oboru stínění setkávají.

SVST v rámci Dne stínicí techniky každým rokem předává vybranému subjektu darovací poukaz v určité hodnotě, na kterém se podílí někteří členové sdružení. Tentokrát bude dar v hodnotě 42 000 Kč poskytnut Domovu Sv. Josefa, Žíreč u Dvora Králové.

Informace k jednotlivým akcím najdete na www.svst.cz.

Kontakty

www.svst.cz

Termíny