S Cimbálovou muzikou Dušana Kotlára

Výstava, Volný čas, Hudba

Druhý ročník akce Víno a delikatesy, Semily - pro milovníky vynikajícího vína a místních i světových specialit se uskuteční v sobotu 16. května 2015 od 14:00 hod. do večera v aule Gymnázia Ivana Olbrachta a přilehlých prostorech.

Facebookové stránky k akci: https://www.facebook.com/events/1572916402925883/                                             

Celé odpoledne budete mít možnost degustovat vína šesti malých a středních moravských vinařů a špičková portugalská vína. K ochutnání budou dobroty od místních, regionálních i světových výrobců pochutin a specialit.

Od 17:00 hod. bude možnost si zanotovat a zatančit s Cimbálovou muzikou Dušana Kotlára.

    www.cimbalka-liberec.cz

Vstupné je 200 Kč v předprodeji, 250 Kč na místě (v ceně je 100 semilských vinných grošů na ochutnávku, degustační sklenice, propiska malých vinařů, seznam degustovaných vzorků).

Předprodej vstupenek bude probíhat od 20. 4. v prodejně Klubu přátel vína Semilech, Špidlenova 481 (naproti Poliklinice a tiskárně Glos) a v Informačním středisku Semily, které je umístěno v Muzeu a Pojizerské galerii v Semilech

Účinkují

          Cimbálová muzika Dušana Kotlára,

               www.cimbalka-liberec.cz

má ve svém rodném listu uveden ročník 1981 a místo narození Liberec, kraj Severočeský. 

Ano, právě v tomto místě, naprosto netypickém prostředí kraje pod Ještědem existuje pěknou řadu let cimbálová muzika, která si za dobu svého působení vytvořila pestrý repertoár, potěšila mnoho posluchačů, prezentovala se na nejprestižnějších akcích doma i v zahraničí. Takřka stabilní hudební obsazení rozšířil malý houslista Milan, který je ale určitě velkým zpestřením každé produkce. V tomto složení je možno zaposlouchat se do lidových písní z Moravy, Slovenska i Čech, stylu country, jazzu, ale i do melodií, které stále připomínají odkaz velkých hudebních osobností.

Široký repertoár a profesionalita členů muziky zaručují vysokou úroveň při jakékoliv příležitosti a snad právě proto odchází posluchači městských slavností, koncertů, rautů, svateb, soukromých oslav, ochutnávek vín, firemních akcí, konferencí....., mladí i ti v nejlepších letech spokojeni a pobaveni s pocitem, že ten koncert byl jen a jen pro ně. 

Termíny