Mezinárodní výstava koček

Výstava, Volný čas, Pro děti

Po oba dva dny budou na návštěvníky čekat na výstavě kočky všech plemen a barev, které budou soutěžit v soutěži kočičí krásy a nekrásnější si odnesou z výstavy tituly, některé i ocenění nejvyšší – Best in show a Best of Best. Vystavovatelé určitě budou ochotni případným zájemcům přiblížit zvláštnosti a nároky jednotlivých plemen a případně pomoci s výběrem budoucího nového člena rodiny. Svoji nabídku zde budou mít i útulky, které kromě charitativních krámků budou také vystavovat opuštěné kočičky, hledající nový domov. Ve prospěch kočičích bezdomovců bude také probíhat bleší trh, takže pokud vám doma přebývají věci, které by třeba někdo upotřebil, neváhejte je přinést, děvčata z o.p.s. Devět životů je rády zahrnou do nabízených věcí.

Protože výstava je tematická a letošním tématem bude Karibik, na výstavě bude možné vidět nejen dekorované klece, ale i vystavovatele či některé kočky v maskách. Můžete tak tady potkat klidně piráty, námořníky nebo plachou mořskou vílu.

Jako doprovodný program je připravena truhla pokladů pro děti, tombola nebo již zmiňovaný velký bleší trh na ochozech stadiónu.

Pokud už zvířecí mazlíčky doma máte, můžete jim z široké nabídky na výstavě vybrat ty nejlepší krmiva, škrabadla, kosmetiku, oblečky, fontánky, hračky a spoustu dalších skvělostí, o kterých jste ani netušili, že je váš pes či kočka potřebují. A pro majitele, kteří mají rádi originální věci, je připravena kolekce autorských šperků s drahými kameny – ale pospěšte si, ty s kočkami mizí pravidelně první.

Účinkují


Přibližně 300 koček všech možných barev a plemen a vystavovatelé - některé možná uvidíte i v maskách na téma Karibik.

Termíny