Maminy Cup 2015 Praha

Volný čas, Sport

5. ročník festivalu sportu a zdravého životního stylu MAMINY CUP se uskuteční 20. 6. v Praze ve sportovním areálu ZŠ Jeseniova. Je určen pro všechny ženy a maminky každého věku. Celý den se budete moci věnovat jen sobě a dobíjet energii v úžasné atmosféře festivalu. Těšit se můžete opět na rozmanité druhy sportů, ale i relaxační aktivity. Hlídání dětí zajištěné. Ambasadorkou se pro rok 2015 stala Eva Šebrlová, zacvičit si budete moci s Hankou Kynychovou a zkusit dance jógu s Pavlou Rožumberskou. Více na webu akce spolu s registrací zde. 

Na programu festivalu MAMINY CUP jsou sportovní a pohybové aktivity v soutěžní i rekreační podobě. Budete se moci stát součástí nikdy nekončícího štafetového běhu maminek Českou republikou MAMINY RUN a porovnat se s ostatními ženami v pestrých soutěžních disciplínách (beach volejbal, badminton, koloběh, atletika atd.). Chybět nebude ani spousta dárků, tričko projektu a samozřejmě dobré a zdravé jídlo.

Festivalu se zúčastnily již stovky žen a maminek, které preferují zdravý a aktivní životní styl. Heslo MAMINY CUPu je: „Není důležité zvítězit ale užít si to!“ Festival se nese v duchu příjemné atmosféry, ve které ženy dobíjí svou energii. Festival je také příležitostí, jak získat radu nebo inspiraci v osobním či profesním životě. MAMINY CUP je báječný den nejen pro maminku, ale také celou její rodinu. Pro děti je připraven bohatý edukační a sportovní program s celodenním hlídáním (miminka od půl roku a děti do 10 let).

Přijeďte sama a užijte si den pro sebe, přijeďte s rodinou a mějte skvělý společný zážitek, udělejte si pořádnou dámskou jízdu s kamarádkami nebo kolegyněmi z práce. Můžete vytvořit tým kamarádek nebo firemních maminek. Cvičíte s dalšími ženami rády celý rok? Tak vyrazte spolu na MAMINY CUP vyzkoušet svoji kondici tak trochu jinak a užijte si pořádný sportovní kolotoč! Registrujte se na webu akce: www.maminycup.cz.

Účinkují

Hana Kynychová, Pavla Rožumberská, Eva Šebrlová

Kontakty

www.maminycup.cz

Termíny