Adrian T. Bell & Bros 'n' Beasts @ Rock Cafe, Prague + Special guest Alžběta Kolečkářová

Volný čas, Hudba

Jedinečný koncert dvou zajímavých indie kapel, které působí na pražské scéně. Bros n Beasts představí a pokřtí v rámci koncertu svůj nový videoklip, který se bude nyní natáčet na single Dark Star. Adrian T. Bell následně zahraje písně nejen ze svého skvělého a oceněného alba Different World, ale možná i představí něco nového z alba, které se chystá natáčet v průběhu května.

Na úvod vystoupí Alžběta Kolečkářová s akustickým setem.

---------------------------------------------------------------
Adrian T. Bell 
--------------------------------------------------------------
Rodák z anglického Newcastle se svým charakteristickým hlasem vydal v roce 2013 svou první sólovou desku s názvem Different World.

Ve svém sólovém projektu se Adrian spojil s vycházející hvězdou britské hudební scény Michaelem Rendallem, aby společně vytvořili velkoryse pojatý soubor skladeb se silnými příběhy o dozrávání, milování, pádech, vstávání, soukromých revolucích a zanechání vlastní stopy na zemi.
Celá deska je výjimečná ve své civilnosti a upřímnosti. 

Hudební veřejnost zná Adriana T Bella především z jeho působení v kapele The Prostitutes.

----------------------------------------------------------------
Bros 'n' Beasts
----------------------------------------------------------------
Bros n Beasts je pop rocková CZ/US kapela v čele s charismatickým americkým frontmanem Scott De Castro, který od roku 2003 žije v Praze. 

BnB vznikli v roce 2009 a již na konci roku 2010 nahráli své první album "On a Limb". Následně v roce 2012 vydali EP "Let It Be" a na podzim 2014 vydala 2. desku Living in the Now v produkci amerického producenta Geoffa Tysona. Kapela za svého působení dosáhla několika úspěchů, z nichž to nejvýraznější bylo 3.místo v největší soutěži kapel své doby v ČR - RGM Live Space.

BnB se podařilo vytvořit jedinečný druh hudby, který je charakteristický svým rytmem a silnou melodií, která vás udrží zpívat celou noc. Nenechte si ujít možnost vidět tuto kapelu naživo!
----------------------------------------------------------------
Alžběta Kolečkářová
----------------------------------------------------------------
Večer zahájí talentovaná Alžběta Kolečkářová, kterou jste měli možnost vidět v soutěži Česko Hledá Superstar. Zahraje akustický set. 
Více zde: https://www.facebook.com/pages/Alžběta-Kolečkářová/208306575850619

Účinkují

BnB

Termíny