ELECTRO SWING AFTERPARTY

Volný čas, Hudba

Café Nona a Loď Tajemství uvádí již od 22:00 : ELECTRO SWING AFTERPARTY After party plavby Swing na lodi Tajemství.


Drazí přátelé slavnostní plavba Swing na lodi Tajemství je opět beznadějně vyprodaná. Pro pěkný zájem tanečníků a příznivců tančírny Electro Swing River jsme ve spolupráci s divadelní lodi bratří Formanů pripravili další část prvomájového večera.1.MÁJ - LÁSKY ČAS, radost, jazz, swing a Vaše nejen electro swingová hvězda na parketě Nové Scény Národního divadla v kouzelné divadelní kavárně Café Nona.
START : 22:00  /  VSTUP : 100,- korun. Pozor pro pasažery plavby Swing na lodi Tajesmtví je vstup volný. Pro další návštěvníky lístky pouze na místě již od 20:00.


PROGRAM :


● DJ FREDD FLOCK ... Autor nádherných pětihviezdičkových setů s příběhem, sběratel starých kreslených grotesek a milovník swingové hudby. Moravská hvězda electro swingu a nu jazzu opět na Nové Scéně Národního divadla.

Víc : www.facebook.com/FreddFlock


● DJ JAMES WING ( Prague Electro Swing ) Veselý electroswingový energy drink kořeněný poctivou dávkou swing & bassového nadšení a temperamentu. Nová Scéna Národního divadla bude opět vzhůru nohama.

Víc : www.facebook.com/DJamesWing


● DJ MARIONETTE (www.djmarionette.com ) Usměvavý gentleman a milovník dobré elektronické hudby přichází se svou selekcí electroswingu a swing house music. Show která rozehřeje srdce každé tanečnice, stejně tak jako rozswinguje rychlý beat botky každého tanečníka.


● NEKUŘÁCKÝ PARKET Parket bude tentokrát nekuřácký. Moc prosíme kuřáky, aby to respektovali. Příznivcům dýmu, tabáku a cigaretových špiček moc děkujeme za tolerantní a laskavý přístup.


● ELECTRO SWING DRESS CODE Dress code není podmínkou vstupu ale swingová móda, námořnícké tetování, švihácké uniformy, nedbalá elegance nebo večerní společenské šaty budou 100% cool. Moc se těšíme na Váš elegantní styl.
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
POKLADNA : 20:00 START : 22:00  VSTUP NA MÍSTĚ : 100,- korun. Pozor pro pasažery plavby Swing na lodi Tajesmtví je vstup volný. Vstupenky pouze na místě od 20:00.
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
Organizátoři, partneři a přátelé :
DJ MACKIE MESSER

www.djmackiemesser.com


ELECTRO SWING RIVER

www.facebook.com/theelectroswing


RADIO 1 relace SWING IMPERIUM

www.radio1.cz/porady/82-swing-imperium/


CAFÉ NONA - kavárna pro lidi s nadhledem

www.facebook.com/pages/Café-NONA/114343905273470


PRAGUE ELECTRO SWING www.facebook.com/CZElectroSwing

Účinkují

SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile

DJ FREDD FLOCK ... Autor nádherných pětihviezdičkových setů s příběhem, sběratel starých kreslených grotesek a milovník swingové hudby. Moravská hvězda electro swingu a nu jazzu opět na Nové Scéně Národního divadla.

Víc : www.facebook.com/FreddFlock


DJ JAMES WING ( Prague Electro Swing ) Veselý electroswingový energy drink kořeněný poctivou dávkou swing & bassového nadšení a temperamentu. Nová Scéna Národního divadla bude opět vzhůru nohama.

Víc : www.facebook.com/DJamesWing


DJ MARIONETTE (www.djmarionette.com ) Usměvavý gentleman a milovník dobré elektronické hudby přichází se svou selekcí electroswingu a swing house music. Show která rozehřeje srdce každé tanečnice, stejně tak jako rozswinguje rychlý beat botky každého tanečníka.


NEKUŘÁCKÝ PARKET Parket bude tentokrát nekuřácký. Moc prosíme kuřáky, aby to respektovali. Příznivcům dýmu, tabáku a cigaretových špiček moc děkujeme za tolerantní a laskavý přístup.


ELECTRO SWING DRESS CODE Dress code není podmínkou vstupu ale swingová móda, námořnícké tetování, švihácké uniformy, nedbalá elegance nebo večerní společenské šaty budou 100% cool. Moc se těšíme na Váš elegantní styl.

SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile

Termíny