Pečení pro děti

Volný čas

Přijďte v sobotu 2. května 2015 do Pasáže Myslbek v centru Prahy podpořit dobrou věc na benefiční akci „Pečení pro děti“. Koupí pečiva od známých osobností pomůžete dětem, které Vaši pomoc potřebují.

Pečení pro děti je veřejná charitativní sbírka konaná pod záštitou Konta Bariéry. Akce probíhá formou prodeje pekařských a cukrářských výrobků za dobrovolnou cenu. Pečení pro děti se v pražském Myslbeku koná pravidelně každou první sobotu v měsíci již od roku 1999. Výtěžek letošní květnové sbírky půjde na speciální naslouchadlo pro osmiměsíčního Jiříka, který se narodil se středně těžkou nedoslýchavostí a na zdravotní skládací kočárek pro šestiletou Julianku, která trpí těžkou psychomotorickou retardací.

KDE? Nákupní galerie Myslbek, Na příkopě 19-21 a Ovocný trh 8, Praha 1

KDY? 2. května 2014, 10:00 – 17:00

Akce je nejen příležitostí přispět na dobrou věc, ale zároveň se také neformálně setkat se známými osobnostmi. Ty přiloží ruku k dílu, ve svém volném čase obléknou zástěru a budou prodávat pečivo a cukrářské výrobky v Nákupní galerii Myslbek. Milými cukrářkami se již staly například Bára Hrzánová, Lucie Benešová, Míša Kuklová, Monika Absolonová, Anife Ismet Vyskočilová, Eva Hrušková nebo Eliška Kaplicky s dcerou Johankou. V sobotu 2. května 2015 se můžete potkat s herečkou Evou Čížkovskou, které budou na místě pomáhat mladí dobrovolníci z krasobruslařského týmu USK Praha.

Podrobnosti najdete na www.peceniprodeti.cz a www.ngmyslbek.cz

Kontakty

www.ngmyslbek.cz

Termíny