Mozart Gala / Kateřina Kněžíková a Adam Plachetka

Hudba

Světoznámý basbaryton Adam Plachetka na koncertě MOZART GALA v Praze. Spolu se sopranistkou Kateřinou Kněžíkovou za účasti Symfonického orchestru Českého rozhlasu a pod vedením Tomáše Braunera představí dne 10. 12. 2015 výběr nejznámějších skladeb a operních árií geniálního skladatele W. A. Mozarta.

 

Společnost BVA International ve spolupráci s Kongresovým centrem Praha připravuje tradiční předvánoční koncert řady Gala, věnovaný vždy jednomu významnému představiteli klasické hudby.

 

V předchozích letech to byly koncerty Mozart Gala, Dvořák Gala, Čajkovskij Gala, Verdi Gala, Smetana Gala, Gershwin Gala, Rossini Gala, Strauss Gala a Bizet Gala.

 

V letošním roce se v Kongresovém sále Kongresového centra Praha uskuteční jubilejní desátý koncert, a to MOZART GALA dne 10. prosince 2015, od 19:30 hodin.

 

Hudba geniálního skladatele Wolfganga Amadea Mozarta spjatá s jeho fenomenálním úspěchem, který sklidil během svých pobytů v Praze, nabízí mimořádnou příležitost pro představení mladé generace českých umělců. Umělců, kteří se stali již nedílnou součástí světových pódií koncertních a operních sálů. Umělců, kteří jsou svým talentem zárukou vrcholné interpretace díla, které si získalo obdiv posluchačů celého světa.

 

Více na:

http://www.bva.cz

http://www.facebook.com/pages/BVA-International/626399477461639

http://www.facebook.com/events/464640143684939/

 

Vstupenky:

http://www.ticketportal.cz/event.aspx?id=133883

Účinkují

Adam Plachetka – basbaryton

Kateřina Kněžíková – soprán

Symfonický orchestr Českého rozhlasu

Tomáš Brauner – dirigent

Termíny