HRAJETE RÁDI HRY NA XBOXU? PŘIĎTE DO GALERIE HARFA!

Pro děti

OFICIÁLNÍ XBOX ONE TURNAJ 2015 JE TU! KAŽDÝ Z VÁS MÁ ŠANCI VYHRÁT NEJNOVĚJŠÍ HERNÍ KONZOLI XBOX ONE A SPOUSTU DALŠÍCH KRÁSNÝCH CEN! TĚŠIT SE MŮŽETE TAKÉ NA DOPROVODNÝ PROGRAM PRO DĚTI I RODIČE.
 
Přihlaste se do největšího turnaje ČR v obchodním centru Galerie Harfa v Praze a poměřte své herní dovednosti s ostatními soupeři. Celá akce probíhá o víkendu 25. a 26. dubna 2015 od 9 hodin. Kromě herní konzole na vás čekají hry, taneční vystoupení a další zajímavé aktivity.

V sobotu 25. dubna budou probíhat kvalifikační souboje na 5 herních konzolích včetně Xbox One a Xbox 360 Kinect. Polovina soutěžících postupuje do semifinálových rozstřelů, které proběhnou v neděli od 9 hodin. Postupně se vyřazovací metodou kvalifikují nejlepší hráči až do samotného finále, které by mělo vyvrcholit v nedělních odpoledních hodinách za účasti exkluzivního hosta, zpěváka Bena Cristovaa. Těšit se můžete na rozhovor, autogramiádu i malou exhibici na Xboxu.

Podmínky účasti jsou jednoduché. Do turnaje se mohou registrovat všichni zájemci od 3 let. Soutěžící budou rozděleni do tří kategorií podle věku (3 – 8 let, 9 – 15 let, 16+). Kapacita je však omezená a je nutné se zaregistrovat v sobotu 25. dubna ráno mezi 9 – 10 hodinou na místě.

„Přesný výpis her bude oznámen až v den konání akce, ale prozradit můžeme, že si soutěžící jistě zabruslí na ledě s NHL 2015, nebo usednou za volanty super rychlých aut v nejnovější hře Forza Horizon 2,“ uvádí marketingová koordinátorka Galerie Harfa Martina Tlustá.

Velkým překvapením bude i vystavení luxusního vozu Ferrari Spider půjčovny aut Dreamcars. Vítěz nejstarší kategorie zároveň vyhraje jízdu snů v jednom z některých luxusních vozů, které půjčovna nabízí. Dostane tak možnost zajezdit si nejen virtuálně, ale i naživo.

Pro všechny děti bude přichystaný herní koutek s tématem oblíbených postaviček a současných hokejových maskotů Bobem a Bobkem. V neděli od 14:00 hodin jsou na programu pestrá taneční vystoupení vybraných skupin z profesionálního tanečního studia Dance EB z Říčan.

Xbox One je nejmodernější herní konzole, která přináší největší herní trháky a navíc obsahuje 500GB pevného disku, přehrávač disků Blu-ray a integrovaný modul Wi-Fi, bezdrátový ovladač a 14 denní Zlaté členství  Xbox Live. Více najdete na: www.xbox.cz,  www.facebook.com/xboxcz.

Termíny