Velké tvořivé setkání umělců, fanoušků, studentů a zájemců o polymerové hmoty.

Volný čas, Kurzy, vzdělání, konference

Jste zbláznění do polymerového tvoření? Je pro vás tvorba z polymeru prací, koníčkem či relaxem? Nebo jste začátečníci a rádi byste poznali polymerové tvoření zblízka a seznámili se s podobně naladěnými lidmi, případně hledáte něco nového a zajímavého?

Pro vás všechny je určené Velké tvořivé setkání polymerových umělců, fanoušků, studentů a zájemců o polymerové hmoty, které se koná 16. května v Brně. Setkání pořádá Polymerová škola pod záštitou společnosti Kreativní svět, výhradním distributorem polymerové hmoty Fimo v ČR.

Této jedinečné akce se účastní na dvě desítky umělců a lektorů nejen z České republiky, kteří mají pro hosty připravené zajímavé demo workshopy, přednášky a prezentace. Využijte příležitosti dívat se pod ruce třeba Evě Haškové, Pavle Čepelíkové, Aně Belchí, Sabine Backer, Petře Nemravové nebo Andree Zajacové, jejichž jména zná celý polymerový svět.

Součástí programu a vstupenky je mnoho zábavných soutěží a her, při nichž se budete nejen bavit, ale budete mít možnost vyhrát i velmi hodnotné ceny. Součásti ceny vstupenky je také občerstvení a obědový raut, aby jste se mohli bavit celý den.

Každý host navíc získá již při vstupu množství kreativního materiálu, jehož hodnota výrazně přesáhne cenu základní vstupenky na akci.

Jste již nalomení a chtěli byste od setkání ještě něco víc? Pak je právě pro vás určená limitovaná VIP vstupenka, která vás dostane do téměř intimní blízkosti s lektory. Součastí VIP vstupenky je, kromě celodenního sobotního programu, velký večerní raut s lektory a umělci, speciální demoworkshop španělské umělkyně Any Belchí, ubytování v pohodlných pokojích hotelu Bobycentrum se snídaní a nedělní relax ve wellness resortu Maximus, kam vás po snídani dopravíme.

Účinkují

http://fimoakademie.cz/zivy-sraz-fanousku-a-studentu-pos/

Termíny