VZP Maminy Run Pardubice

Sport

Další běh MAMINY RUN - nikdy nekončící štafety maminek Českou republikou se uskuteční 16. května v krajském městě Pardubice! Tento běh je výjimečný tím, že se poběží v rámci festivalu módy, fashion week MAY DAY, a za podpory Všeobecné zdravotní pojišťovny. Startujeme v 15:00 od Hlavního nádraží a poběžíme podél labských břehů.

Bude možné volit ze dvou tras, jedna do 4 km a druhá lehce nad 5 km. Dá se běžet po měkkém i zpevněném povrchu, tudíž vhodné i pro kočárky a děti na koloběžkách a kolech. Před pardubickým nádražím bude po celý den v rámciMAY DAY k vidění originální oblečení a módní doplňky, koncerty, show pro dospělé i děti, spousta chutného a zdravého jídla. Pro děti je připravené hlídání během běhu, nutné však nahlásit předem skrze registrační formulář.

MAMINY RUN není o výkonech a času. Jde o setkání stejně naladěných žen s rodinami, které chtějí svůj volný čas strávit aktivně. Mateřství není podmínkou startu, každá žena je potenciální maminkou. Pokud máte zájem se běhu zúčastnit, registrujte se na na našem webu MAMINY RUN.

Startovné je 150 Kč. V rámci něho získáte tričko projektu, který se snaží podpořit maminky ve zdravém životním stylu. 

Maminy Run je projekt nabitý pozitivními emocemi a radostí z běhu.Neměříme čas, běžíme spolu symbolických 5 kilometrů, které může svým tempem zvládnout každá. Běháme s kočárky i bez, s kondičkou maratonskou, ale i začátečnickou. Ta úžasná rodinná atmosféra a pohodová akce se líbí a komunita aktivních vysmátých žen roste. Přibývají i další města a firmy, které chtějí běžet s námi a to je moc dobrá zpráva!“ říká autorka projektu Jana Kastnerová.

Štafeta odstartovala na konci května 2014 na 4. ročníku festivalu zdravého pohybu maminek MAMINY CUP. Letos se festival bude konat 20. 6. v Praze! Registrace spuštěna!

 

Už se na vás moc těšíme!

Kontakty

www.maminyrun.cz

Termíny