DEN S TECHNIKY

Volný čas, Pro děti

Otevřete dveře do světa techniky, vědy, umění

a přesvědčite se, že nekouše!!!

sobotu 25. 4. od 1000 do 1500 otevíráme dveře naší stanice široké veřejnosti. Rádi vám a vašim ratolestem představíme činnost našich kroužků.

MODELÁŘI

Železniční modeláři představí klubové kolejiště budované již od osmdesátých let, které si můžete prohlédnout za plného provozu a v celé své kráse. Dozvíte se spoustu informací nejen o kolejišti samotném, ale i další zajímavosti ze světa železničního modelářství i skutečného provozu

Model města s funkční městskou dopravou vám předvedou členové kroužku MHD modeláři.

Obě ukázky se nacházejí v suterénu našeho objektu.

V prvním patře si můžete s automodeláři vyzkoušet naši 40 m dlouhou autodráhu, na které se jezdí republikové i mezinárodní závody. Zkuste, zda pokoříte traťový rekord 3,511 vteřiny!!! 

VĚDA                              

Rovněž v prvním patře na vás budou čekat zástupci vědy a techniky se svou ukázkou z kroužků elektroniky, kde si můžete za pomoci základních elektronických součástek vyrobit jednoduchý i složitější elektrický obvod, nebo si jen tak popovídat o fungování přístrojů, strojů či fyzikálních zákonitostech světa kolem nás.

UMĚNÍ

Od 10.00 do 12.00 můžete v suterénu navštívit náš FOTOATELIÉR, kde budou k vidění skupinové a autorské prezentace našich úspěšných dětí. Popovídat si o vystavených pracích, fungování ateliéru, strastech a slastech fotografování či o geopolitické situaci v Burkině Faso můžete s naším fotomágem doktorem Nóóóó.

TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU!!!

a pozor, MOŽNÁ PŘIJDE I PECHLÁT!!!

Vstup zdarma.

Kontakt: Ondřej Kozohorský,kozohorsky@ddmpraha.cz, 222 333 879.

Kontakty

ddmpraha.cz

Termíny