Evropský den akcí proti rasismu 2015

Hudba

Vystoupí:
Květy (alternative world music / Brno)
Ty Syčáci (world music / Brno)
Potrubí (funk rock / ČB)
Trio de Compostela (folk ethno / ČB)
Cetare (taneční skupina / ČB)
Divadlo Studna (divadlo pro děti)
a další...

moderuje: Jakub Doubrava

+ doprovodný program:

výtvarný workshop, čtení pohádek, přednášky, promítání, diskuze, bio restaurace, indické placky, čajovna, bazárek Odlož Veteš, ...

22:00 - ??:?? - Afterparty Café Hostel
Pirates of the pubs (irish and pirates acustic rhytm / ČB)

Vstup zdarma

Evropský den akcí proti rasismu probíhá na celém světě od roku 1971, v České republice od roku 1990, zároveň je tento den věnovaný obětem rasismu, jako připomínka toho že všichni jsme si rovni bez ohledu na barvu pleti.
U příležitosti oslav Evropského dne akcí proti rasismu, který připadá na 22.4 se v Českých Budějovicích na letní scéně KD Slávie uskuteční kulturně zábavné odpoledne pro děti a dospělé s bohatým doprovodným programem. V rámci festivalu proběhne před KD Slávie i interaktivní program pro děti na téma xenofobie, rasismus a předsudky.
Celý festival odstartuje ve čtvrtek 23. dubna 2015 ráno celodenním interaktivním programem pro děti na téma xenofobie, rasismus a předsudky s názvem Budějovice v barvách. Od 14h bude probíhat na letní scéně před KD Slávie hudební festival s bohatým doprovodným programem.Během festivalu budou pro návštěvníky připraveny stánky s občerstvením, čajovna U Tří lvů, zdravá restaurace Baobab, pivo regionální značky, indické placky, výtvarný workshop pro nejmenší a nebude chybět ani pohádka pro děti v podání Divadla Studna. U podia bude fungovat malý bazárek s oblečením, kde si lidé budou moci něco koupit, či vyměnit. Po 22h se program přesune do Café hostelu v Panské ulici, kde proběhne závěrečná afterparty. Tento festival probíha v Českých Budějovicích již od roku 2010. Vstup na celý program bude zdarma.
více informací na www.budejovickymanifest.cz

Pořádá Budějovický Manifest, o.s. a Europe direct České Budějovice

Termíny