Internetové bohatství

Kurzy, vzdělání, konference

Tištěný měsíčník MontyRich a webový portál montyrich.cz pořádá první konferenci zaměřenou na internetové podnikání. Bude se konat ve středu 29. 4. 2015 a ponese název Internetové bohatství.

Šéfredaktor měsíčníku MontyRich a managing director společnosti FIT Group Milan Charvát vysvětluje rozhodnutí pořádat podobné konference hlavně snahou poskytovat čtenářům stále více informací a dát jim možnost vzdělávat se i jinak než čtením časopisu. „Chceme hledat cesty, jak se našim čtenářům více přiblížit a poskytnout jim co nejvíce možností se v životě posunout. To se může stát právě díky setkání s těmi, kdo v životě něco dokázali a jsou kompetentní v předávání svých zkušeností dál,“ uvedl.

První konference magazínu MontyRich s názvem Internetové bohatství se bude konat v Konferenčním centru U Hájků a počítá s účastí 100 návštěvníků. Cena se bude pohybovat od 2290 po 3190 korun s tím, že nejvýhodnější cenu budou mít předplatitelé časopisu.

Účinkují

Mezi hosty se objeví Martin Rozhoň ze společnosti Vivantis, Oliver Dlouhý (Skypicker.com), Václav Štrupl (Bonami.cz), Radim Hasalík (PárMinut.cz) nebo Michal Horák (peckadesign.cz). 

Kontakty

www.montyrich.cz

Termíny