Trio flamenco

Hudba

Trio flamenco: koncert

Hana Iridiani – zpěv
Dario Piga – kytara
Aneta Suchomelová – tanec

Hudebně-taneční koncert, který představuje různé styly španělského flamenca, od veselých a hravých až po vážné a dramatické. Charismatické trio patří k nejlepším flamenkovým seskupením v České republice.

Ukázka – promo video:
https://www.youtube.com/watch?…

Profesionální kytarista původem ze Sardinie Dario Piga vystudoval prestižní konzervatoř Cristobal de Morales v Seville a flamenkovou akademii Escuela de Arte Flamenco Fundación Cristina Heeren, kde byl žákem Pedra Sierry a Eduarda Rebollar. V současné době spolupracuje jako hudebník s Městským divadlem Brno a hraje v muzikálu Zorro, který získal velmi pozitivní recenze.
Web: http://dariopiga.net

Hana Iridiani, zpěvačka flamenca působící v České republice jako jedna z mála zpěváků-interpretů, kteří se tomuto hudebnímu stylu věnují. Flamenco, kterému se věnuje již téměř 10 let, je jedinečným základem, který formoval její vnímání hudby, výraz, citlivost a interpretaci. Má za sebou celou řadu sólových koncertů a hudebně-tanečních projektů v ČR i v zahraničí (např. La magia del flamenco v Káhiře). V prosinci 2014 vydává CD Flamenco a sefardské písně. Posluchači oceňují zejména procítěný projev a schopnost předat silné emoce.
Web: http://iridiani.cz

Aneta Suchomelová se flamencu věnuje již od r. 2005 a již od počátku se jezdí každoročně vzdělávat do Španělska. Mezi učitele, kteří ji nejvíce ovlivnili, patří Manuel Liňan, Mercedez Ruiz či Raimundo Benitez. Jako sólová tanečnice flamenca vystupuje s nejrůznějšími skupinami a jednotlivými muzikanty, jak z České republiky či Slovenska, tak ze Španělska. V roce 2014 absolvovala sedmiměsíční stáž ve flamencové škole Carmen de las Cuevas ve Španělsku.
Web: http://flamencoostrava.cz

předprodej vstupného za 130kč
na místě 160kč

Předprodej je možný u nás v JammClubu platbou v hotovosti nebo bankovním převodem, kdy je nutné si vstupenku vyzvednout v JammClubu do 5ti dnů.

Kontakty

www.jammclub.cz

Termíny