OPENING WEEKEND 2015 - Mlékojedy

Volný čas, Hudba

★ OPENING WEEKEND 2015 ★

Od posledního mejdanu jsme museli čekat 273 dní než se brány Beach Park Mlékojedy znovu otevřou a je to tu. Po dlouhém zimním odpočinku s radostí oznamujeme, že se blíží zahájení sezóny 2015, které přinese spoustu novinek, spoustu nových tváří, spoustu jedinečných zážitků a hlavně další rok do stáří našeho klubu, což bude pro letošní rok zásadní a již brzy se bude slavit.

►Pátek:
Páteční večer letošního zahajovacího víkendu se ponese v rytmech velice oblíbeného electro swingu a mejdan to bude opravdu stylový, originání a velkolepý, protože naše pozvání přijaly jména jako Mackie Messer, Billy Hopp + Johan, James Wing a Fredd Flock. Večírek bude podpořen live performery a pojedeme do pozdního rána.

►Sobota:
Kdo by neznal hity jako “Praha”, “Můj rap, můj svět”, “Já to říkal” nebo “Co bude až nebude rap” ? Ano, řeč je o jménech VLADIMIR 518, ORION A DJ MIKE TRAFIK neboli PSH, kteří přijali naše pozvání odstartovat sezónu 2015. Sobotní večer bude patřit kvalitní hudbě, skvělému prostoru pískovny a především vám, protože na vás jsme se tak těšili.

Sdílej událost se svými přáteli a zapiš si datum: 29.-30.5.2015!
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
VSTUPNÉ:
• 50 Kč
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

► Těšíme se na Vás

Účinkují

Pátek:

SmileMackie Messer,

SmileBilly Hopp + Johan,

Smile James Wing

Smile Fredd Flock.

 

Sobota:

SurpriseVLADIMIR 518,

SurpriseORION

SurpriseDJ MIKE TRAFIK neboli PSH,

 

 

Termíny