Travesti show BURLESQUE

Divadlo
VELKOLEPÁ, LUXUSNÍ A JEDINEČNÁ GALASHOW, KTEROU NIKDE JINDE NEUVIDÍTE!
Nenechte si ujít tento výpravný program s našimi SHOWGIRL´S : Daisy Dee Issabell Vallente Marta Comedy
17.4.2015 21:00 hodin Jampa Dampa V Tůních 10, Praha 2 Vstupné 200,- Kč v předprodeji, 250,- Kč na místě.   Vstupenky v předprodeji u Daisy Dee (+420739284175), nebo v Jampa Dampa - Music bar REZERVACE NUTNÁ! Bez zakoupené vstupenky v předprodeji NENÍ MOŽNÉ REZERVOVAT STŮL, MÍSTO!
  Burlesque Travesti Revue je nejlepší volba jak prožít krásný a nezapomenutelný večer. Exkluzivní show inspirovaná světovými kabarety a Music Halls, která Vás nadchne svojí originalitou a výpravností. Program NENÍ založen na vulgaritě a snaží se dokázat, že Travesti show není pouze pokleslou zábavou za kterou se musí divák stydět.
  The Burlesque Travesty Revue is the best choice for a beautiful and unforgettable evening. Our program is NOT is based on vulgarity where you will be left embarrassed and ashamed, but our TRAVESTY show is based on excitement, glamour and glitter and surprises Our exclusive show is inspired by worlds famous cabarets and music halls. Its originality, our beautiful costumes and the great ambiance will give you and your family or friends a once in a life time experience.
Účinkují

Daisy Dee (Miss Travesti ČR 2005)

Issabell Vallente

Marta Comedy

Termíny