RawFest 2015

Volný čas

Praha se stanem dějištěm největšího festivalu rawfood ve světě. Po úspěšném prvním ročníku RawFestu se mohou příznivci živé stravy těšit na pokračování. RawFest 2015, jehož pořadatelem je česká společnost Lifefood, bude dvoudenní – potrvá od 6. do 7. června, přesouvá se na ostrov Štvanice v Praze.

Raw food neboli živá strava je nejnovější trend v gastronomii a získává si čím dál více příznivců. Objevte i vy chutě a zdravotní benefity živé stravy!

To nejlepší ze světa raw food, celodenní raw "vaření" s nejlepšími mistry kuchaři, smoothies, superfoods, čerstvé lokální i exotické ovoce. Přednášky, umělecké a sportovní workshopy, koncerty, tombola, soutěž o nejlepší raw food pokrm, bio a eko výrobky, zábava pro děti celý den. 

V průběhu dne budete moci přihlížet raw „vaření“, nechat si udělat smoothie na míru a zvolit Zlatou dobrawtu, nejchutnější jídlo dne. V přednáškovém stanu mnoho zvučných jmen naplní touhu po informacích ohledně raw food, v areálu budou probíhat malířské workshopy nebo intimnější hudební dílny.

Důležitou součástí programu je jeho sportovní část, kdy se budete moci zapojit do sportovních workshopů počínaje jógou a konče speciálním bodyrock workoutem, zahrát si na provazochodce nebo se pokochat sportovní exhibicí.

Na děti čeká bohatý program vytvořený ve spolupráci s oblíbeným Zeměrájem, např. olympiáda zvířátek, střelba z luku, tvoření bosýma nohama, puzzle, hry a hlavolamy, cesta za pokladem nebo třeba oblíbené hraní s mega bublinami. 

Živá strava je čím dál oblíbenější koncept stravování, kdy jídlo prochází tepelnou úpravou do 42 °C takže maximum výživných hodnot zůstává zachováno. 

Speciálně kvůli RawFestu přijede do České republiky poprvé jedna z největších průkopnic živé stravy Mimi Kirk a světový šampion ve freestyle parkuru Tim Shieff. Předprodej vstupenek běží prostřednictvím sítě SMS ticket a Ticketstream – zvýhodněné vstupenky jsou k dostání do 30. dubna 2015.

Termíny