EŇO ŇUŇO víkendová párty v Avionu!

Pro děti

V sobotu 11. dubna v 10 hodin vedení obchodního centra slavnostně zahájí provoz nového hlídaného dětského koutku Avion Junior o rozloze 230 m2 .
Součástí obrovské párty s podtitulem EŇO ŇUŇO párty bude i narozeninový dort a bohatý doprovodný program. Areál poblíž C&A, kde se oba koutky nacházejí, doslova roztančí Dětská taneční škola Honzy Ondera i tanečníci ostravského Beat upu, obchodní centrum do bublin zahalí show Matěje Kodeše a nebude chybět ani kouzelník Richard Nedvěd, divadelní představení s Jů a Hele, zábavné dino hrátky, promítání českých pohádek, tvořivé dílny, malování na obličej a spousta soutěží o zajímavé ceny. 
„Otevření hlídaného dětského koutku je dalším krokem, kterým se snažíme neustále zlepšovat klasické služby pro rodiny s dětmi tak, aby se u nás dospělí i malí cítili co nejpohodlněji," komentuje rozšíření zázemí pro rodiče s mrňousky Zuzana Pilipčincová, ředitelka nákupního centra Avion Shopping Park Ostrava. A její slova potvrzuje fakt, že jen v jídelní zóně, kde si rodiče mohou v klidu posedět u jídla nebo kávy, se nachází dětský koutek, dětské kino i spoustou hracích prvků. V areálu jsou dokonce čtyři místnosti pro kojení vybavené hračkami, přebalovacími pulty, potřebným sociálním zázemím i mikrovlnkou. „Centrum má i velké venkovní hřiště s atrakcemi pro děti u vchodu z ulice Výškovické a také vnitřní atrakce v podobě minivláčku, hřiště ufonů, bazénu s kuličkami a různých houpadel. Výhodou je i stabilní teplota ve všech prostorách centra v zimních i letních měsících,“ dodává ředitelka. 
V nově otevřeném hlídaném dětském koutku, který je určen pro děti od tří let budou aktivity rozděleny do čtyř částí, a to dětského kina, interaktivní zóny, kreativního prostoru a sportovní části, která je zaměřena na podporu motorického vývoje nejmenších návštěvníků. Úkolem odborného personálu bude nejen hlídání mrňousků. Prioritou bude především zajištění programu směřujícího k rozvoji dětských schopností a dovedností po celou dobu pobytu dětí v koutku.
Hned vedle hlídaného dětského koutku, kde rodiče za hodinu hlídání zaplatí 49 korun, vyrostla Dino země, kde se děti mohou pod dozorem svých rodičů seznámit s čerstvě vylíhnutými dinosaury, kteří slouží i jako prolézací prvky. K úsměvu na tvářích dětí přispějí křivící zrcadla, která jsou součástí tohoto prostoru, aktivní oddech zajistí interaktivní obrazovka a logická kuličková hra určitě zaujme i mnohé rodiče. 
„Otevření obou dětských koutků rozhodně není posledním krokem zaměřeným na naší dětskou klientelu. Již nyní připravujeme rozšíření dětského světa a ještě před letními prázdninami otevřeme zábavný Fun Park Žirafa,“ dodává ředitelka Avion Shoping Parku Zuzana Pilipčincová. Hlavním lákadlem parku bude obrovská průlezačka, složená z mnoha průchodů, průlezů, skluzavek, tobogánů a sítí. A neméně zábavné budou i další atrakce jako jsou kolotoče, skluzavky, tobogány, autodrom, elektrická zvířatka, 7D kino. Chybět zde nebude ani rodinná restaurace.

 

 

 









Termíny