Program galerie GUD na sobotu 11.4.2015

Pro děti, Kurzy, vzdělání, konference
Na sobotu 11. dubna 2015 pro Vás připravila Galerie umění pro děti GUD bohatý program. Můžete se zúčastnit divadelního workshopu s názvem "Návštěva Malého prince" nebo tvůrčí dílny s názvem "Nebojte se moderního umění". Více podrobností na www.galeriegud.cz. Prosím, místa si rezervujte předem na rezervace@galeriegud.cz.

"Návštěva Malého prince"
A co si na workshopu vyzkoušíte? Dramatizaci pasáží kniny Antoina de Saint-Exupéryho, výtvarné fantazie aj. Seznámíte se s Princem a jeho maličkou planetou, s beránkem, růží a navštívíme planety Neskutečné Skutečné... S sebou si přineste knížku (pokud vlastníte), malou krabici (např. od bot), pohodlné oblečení a přezůvky.

čas: 10:00 až 12:30 hod.
věk: pro děti od 5 let
cena: 250 Kč

"Nebojte se moderního umění"
Barvy, tvary, fantazie… a obrovská radost z tvorby! To je společné výtvarným umělcům i dětem. Nevěříte? Přijďte se přesvědčit do Galerie umění pro děti. Prohlédnete si zajímavou výstavu moderního českého abstraktního umění NESKUTEČNO a v ateliéru se vydáte -  stejně jako umělci - cestou fantazie. Bude to cesta vašich zážitků, pocitů i představ. A také cesta plná radosti a barev. Průvodkyní na cestě moderním uměním i vaší tvorbou vám bude lektorka Jana Skarlantová. Určitě nezabloudíte a dojdete všichni k cíli! Výtvarné pomůcky dostanete v ateliéru GUD, fantazii však vezměte s sebou!

čas: 14:00 hod.
věk: pro děti od 6 let
cena: 200 Kč

Těšíme se na setkání s vámi

Termíny