Šperkařský workshop a trhy IX

Volný čas, Pro děti, Kurzy, vzdělání, konference
Výtvarné dílny nejen pro děti, zaměřené na výrobu šperků. Zveme široké spektrum autorů, uvidíte jak se tvoří šperky, většinu si můžete vyzkoušet. Dílny jsou různě náročné, pro malé děti i zručné dospělé. Pro pány je připraven doprovodný program.

Již podeváté zveme do Volyně celou řadu profesionálních autorů, kteří předvádějí a učí, jak tvoří své šperky. Na jednom místě si můžete zkusit více než třicet druhů výroby šperků. A vidět a nakoupit šperky vytvořené více než čtyřiceti různými technikami.

Workshop je veřejný a zdarma, PŘIJĎTE SI S NÁMI VYTVOŘIT VLASTNÍ ŠPERK, materiál bude k dispozici za přiměřený poplatek. Dílny jsou určené pro širokou veřejnost.

ZVÁNY JSOU VŠECHNY VĚKOVÉ KATEGORIE! Nabídka je veliká, dílny mají různé stupně obtížnosti, na své si přijdou jak nejmenší děti, tak zruční dospělí. Zkusit si budete moci vyrobit šperky drátkované, plstěné, z papírové hmoty, tepaní mědi a stříbra, z korálků, z minerálů, z papíru, keramické hmoty, organzové kytičky a hit posledních let: hned tři dílny FIMA.

Termíny