Fotosoutěž: Zámek Litomyšl uměleckým objektivem

Volný čas, Pro děti

Státní zámek Litomyšl vyhlašuje novou návštěvnickou fotosoutěž na téma Zámek uměleckým objektivem. Soutěž začíná 28. března a končí s posledním otvíracím dnem sezony, tedy 28. října.


http://www.zamek-litomysl.cz/

Od 28. března do 28. října 2015 se mohou návštěvníci litomyšlského zámku zapojit do každoroční fotosoutěže, tentokráte na téma Zámek uměleckým objektivem. Stačí poslat krásnou fotografii z návštěvy litomyšlského zámku na adresu zamekumelecky@seznam.cz.

Hraje se o rodinné volňásky na zámek na rok 2016, knihy z produkce Národního památkového ústavu, které mapují denní život aristokracie, publikace o českých hradech a zámcích, drobné upomínkové předměty z Litomyšle.

Podrobnosti o soutěži

Téma: Zámek uměleckým objektivem

Pořadatel: státní zámek Litomyšl a územní památková správa Národního památkového ústavu na Sychrově.

Doba trvání: 28. 3. 2015 – 28. 10. 2015

Rozsah: Soutěž je určena pro širokou veřejnost

Podmínky soutěže:
  1. Jeden soutěžící může do soutěže poslat maximálně 3 fotografie.
  2. Fotografie přijaté do soutěže musí být odeslány do 28. 10. 2015 do 23.59 hod. na e-mail soutěže zamekumelecky@seznam.cz.
  3. Fotografie by měly být doplněny názvem a kontaktem (jméno, telefon a e-mail).
  4. Velikost 1 fotografie (vzhledem k jejich možnému dalšímu zpracování) by měla být asi 1 MB.
  5. Zasláním fotografie souhlasí autor s jejím případným pozdějším použitím pro propagační účely zámku a dalších ročníků soutěže, stejně jako s podmínkami soutěže.
  6. Zasláním fotografie do soutěže odesílatel současně prohlašuje, že je výhradním držitelem všech autorských práv k fotografii.
  7. Výherce (výherci) nemůže požadovat finanční plnění za cenu získanou v soutěži.
Ceny:
  • 1. až 3. cena: volné vstupenky, publikace o hradech a zámcích, knihy z historie denního života aristokracie, upomínkové předměty.

Překvapte nás, kteří vídáme litomyšlský zámek denně, vaším neobvyklým pohledem přes objektiv fotoaparátu. Těšíme se na vás a vaše fotografie v roce 2015.

Termíny