No Waves v Kokpitu

Hudba

Pod Bruskou 2, Praha

Vlny přes zimu zamrzly. Skejt se válí v rohu a ty na zemi. Hledáš sirky a připadáš si jako piece of shit. Seber se, skoč do vody a pojď udělat tsunami. Neděláme obyčejný akce v obyčejných klubech, a Kokpit je neobyčejný místo!

Dovnitř se dostaneš za kilo. Pokud chceš vyhastlit levnější lístek v předprodeji, napiš mejla na johnnynasilnik@seznam.cz a on ti ho po Praze doveze, kam budeš chtít. Bude tě to stát 60 pěnez. Jestli budeš držkovat, že je to moc drahý, spočítej si, kolik na tomhle mejdanu bude kapel, a prober se z tý diskotéky v Sasazu. 

Účinkují

/// MY DEAD CAT /// 
http://mydeadcat777.bandcamp.com/
Jsou z Brna. Odráží se v nich něco z Cure, stejně jako ze současných britských indie kytarovek. Pank, na kterej můžeš tancovat. Energická živá vystoupení. Ne nadarmo hrají třeba s The Estranged, loni vydali na vinylu svoji druhou dlouhohrající desku Shortcut To Hell, a zanedlouho by měl světlo světa spatřit její následovník, ze kterého pár ochutnávek hrají i živě.

/// KLUCI /// 
http://kluci.bandcamp.com/
Kluci z marmelády vyučujou rejv-pank nejen doma v Broumově. Taneční kytarový riffy šmrncnutý jednoduchou elektronikou, oldskůlovej rap jako od Beastie Boys a ozvěny kapel jako Hadouken nebo The Rapture. Něco takovýho v Čechách nikdo nehraje.

/// OLD FOLKS HOUSE ///
http://oldfolkshouse.bandcamp.com/
V Kokpitu jsou doma, navíc mají narozeninovou párty. Zběsile zahraná garáž, nějaký šedesátky, stejně jako současná surfová Kalifornie, naspídovaný country a k tomu spousta chytlavejch „aaaaaaaaaaaaaaahhhhhh.“

/// THE OXX /// 
http://theoxx.bandcamp.com/
Kolečko, křížek, křížek. Zpátky ke kořenům. Mají díry v tričkách, ale nebrečí. Je jim sotva osmnáct, ale už mají za sebou dost dobrou desku a s sebou vezou „čuráckej garage punk“. Skejty, piva, rokenrol!

/// PSYCHOCANDY /// 
http://bandzone.cz/psychocandy
Znojemský vokurky zastydlý v devadesátkách. Uhlazený trio, který ale dokáže i kousat.. Grunge? Indie? Pop? Všecko tam je. 

/// ŠTĚPIK ONE MAN BAND /// 
Zahraj něco mezi Beatles a Sex Pistols. Bude z toho takovej Ty Segall. Štěpik přijde, zapojí kytaru, sedne si za bicí a hraje to, k čemu se většina kapel ani nedohrabe. Sám. Tohle jsi pravděpodobně taky ještě neviděl.

/// AFTERPARTY/// NÁSILNÍK / SHAPERZ ///

Shaperz jsou povětšinou Sqare (Libor Bambor), Skliba (jsem Jack z California) a Kvasnik (Matt se přistěhoval do Prahé z Madchesteru). Doma jsou ve sklepech, kde lidem matou smysly dýmem, halucinogenními animacemi a temným technem. Jejich live set odpálí Násilník, věčně wasted pankáč, kterej si v toxický psychóze myslí, že je Smack.

Termíny