Bytosti přírody - poselství zapomenutých přátel

Kurzy, vzdělání, konference

Srdečně Vás zveme na program s Margot Ruis „Bytosti přírody – poselství zapomenutých přátel“, jedinečný čtyřhodinový program nabitý jejími zážitky, vyprávěním jedinečný o setkáních s bytostmi i představením nové nahrávky – filmového dokumentu o jejich setkávání s bytostmi přírody a sdělení těchto bytostí nám lidem.

Dopřejte si exkurzi do živého pozoruhodného světa všude kolem nás. Výjimečný autentický zážitek, kdy uvidíte autorku naživo a můžete se s ní osobně setkat a položit jí otázky, kterými se v nitru zabýváte. Přednáška bude simultánně tlumočena. Jedná se o jediný potvrzený termín přednášky Margot Ruis v České republice v tomto roce.

Předprodej vstupenek byl zahájen ve čtvrtek 12.2.2015 a vstupenky bude možné koupit až do vyprodání kapacity sálu (300 míst). Případné zbývající vstupenky budou v prodeji na místě za 350 Kč. 

Účastí podpoříte činnost organizace Dana Mudra - ("Dávající ruka"), kterou Margot Ruis spoluzaložila a jež se věnuje charitativním projektů v Indii. Pomáhá např. obětím povodní a založila také školu.

Těšíme se na setkání s Vámi!

Václav a Michaela Kazdovi

Recenze knih Margot Ruis od Jana Menděla:
http://www.janmendel.com/clanky/clanky/bytosti-prirody-nas-volaji-o-pomoc.html

Chcete si poslechnout starší přednášku? Můžete tak učinit zde:https://youtu.be/bAx2pRRHm2Q

Účinkují

Margot Ruis

Termíny