Nové Andělé míru v Praze

Výstava

Ve čtvrtek, 16. dubna 2015, v 19.00h. Mezinárodní jazyková škola O'key zve na zahájení jedinečné umělecké výstavy tvůrčího projektu "Andělé míru".

"Andělé míru" - je unikátní projekt, který se zrodil v Sibiři. V rámci tohoto projektu, každý ze 365 umělců z různých měst a zemí namaluje jeden obraz velikosti 1x1m, který je věnován Andělu Strážnému. 

První výstava projektu v Praze udělala na publikum velký dojem. Nyní se uvádí nové obrazy, které jste ještě neviděli. Různé umělecké techniky mistrů z celého světa (do projektu se aktivně zapojují i ostatní země) různé styly a vize andělů nezanechaly nikoho lhostejným.

Při zahájení výstavy bude uskutečněna prohlídka obrazů a jako vždy zajímavý interaktivní program od Mezinárodní jazykové školy O'key. Přijďte pro skvělé zážitky, emoce, estetické potěšení a inspiraci! Čeká na Vás příjemný večer se starými i novými přáteli.
Kromě toho na všechny návštěvníky budou čekat zajímavá překvapení od partnerů projektu, jimiž jsou: Mezinárodní jazyková škola O'key a společnost "Zahraničí bez hranic", zpravodajský portál Vinegret.cz, informační portál Respublika.cz a interaktivní rádio "Společně".

Medíalní partneři akce: informační portál Respublika.cz, zpravodajský portál Vinegret.cz, městský portál 420on.cz a interaktivní rádio "Společně".

Přijďte, čekáme na Vás!

Webové stránky projektu - www.365angels.com
365 umělců se ukáže jako jeden tvůrce inspirovaný světem!

Zahájení výstavy: 16.dubna 2015, v 19:00h.


Místo konání: Mezinárodní Jazyková Škola O'Key
Sokolská 1792/52 , Praha 2 , 4. patro , metro I.P.Pavlova
Výstava je otevřena: po – pá, 12.00 – 17.00h.

Kontakty:
Tel. +420 608 04 55 00
okey@okey-school.com
www.okey-school.com

____________________________ 
Mezinárodní jazyková škola O'key nabízí různé kurzy cizích jazyků pro dospělé a děti, od žádaných kurzů angličtiny, češtiny, němčiny, italštiny, francouzštiny a španělštiny do exotických kurzů portugalštiny, turečtiny a hebrejštiny. Kromě toho škola také podporuje zvláštní životní styl. Právě proto se tady vždy konají neobvyklé akce a soutěže, organizují se výstavy a poznávací jazykové výlety.

Termíny