UMĚNÍ IMPROVIZACE & SPOLUPRÁCE x UMĚNÍ VYHRÁVAT& PROHRÁVAT

Volný čas, Kurzy, vzdělání, konference

Vážení přátelé,
chci Vás osobně pozvat na jednu osobnostně rozvojovou akci. Je to má srdeční záležitost, asi nejsilnější seminář, jaký jsem kdy absolvovala a kde jsem nalezla tolik nádherných návodů na život a silné napojení na lidi kolem v neuvěřitelně krátkém a intenzivním čase. Přála bych si, aby se tam sešli fajn lidi a abych mohla sdílet tyhle okamžiky s lidmi, kteří se rádi věnují poznání sama sebe.
Budu ráda, když si pročtete pozvánku a dáte mi vědět, zda by Vás to zajímalo, otázky ráda zodpovím… Smile

 





Účinkují

Michaela Puchalková

Jsem lektorka, koučka, terapeutka a impro trenérka. Zakládala jsem Improvizační Ligu v ČR. Usiluji o rozvoj lidí cestou spolupráce a přístupu Ano, a... místo Ano, ale... Už je to dávno, co jsem vystudovala mj. francouzštinu na Pedagogické fakultě, absolvovala pětiletý sebezkušenostní výcvik v hlubinné psychoterapii (SUR), Výcvik koučů (ČNP Consulting). Dlouhodobě a ráda se vzdělávám, například také prostřednictvím zahraničních improvizačních workshopů a konferencí zaměřených na Aplikovanou improvizaci (appliedimprov.ning.com) a své zkušenosti vkládám do každého dalšího tréninku. Rozvíjím vlastní tréninkovou metodu L. i. Learning impro - využití improvizačních dovedností v osobním životě a v práci. V současnosti vstupuji do ročního výcviku pro terapeuty v Body terapii. Tělo, prostor a rytmus považuji za velké komunikační partnery.

Josef Šebesta

Jsem tu proto, abych spojoval lidi, kteří chtějí budovat společenství založené na pozitivních hodnotách. Hledám a zkouším jak se dostat ke kultuře, kde vítězí respekt, kreativita, spolu - zodpovědnost a dlouhodobost. Pořádám kurzy, workshopy a propojuji lidi. Nejsem a nechci být psychoterapeutem, zajímá mě realita vašeho života. Zajímá a baví mě to, co je v naší moci a co má reálný dopad. Mám rád společné tvoření v týmu. Vodím lidi do přírody, inspiruji hrou, vytvářím zážitky a v diskuzích je měním v opakovatelnou zkušenost. Těmito nástroji pomáhám najít nový pohled na vaši práci a na váš život. Baví mě, když je na kurzech energie, akce, experiment. Lektor, kouč a facilitátor mě vystihuje nejlíp. Jako lektor a trenér pracuji od roku 2000. Silným zdrojem inspirace je pro mne experimentální středisko zážitkové pedagogiky Prázdninová škola Lipnice, kde jsem zapojen od roku 1998. Absolvoval jsem výcvik v Gestalt terapii IGT Praha a tento náhled na svět přináším do své práce. Absolvoval jsem Koučovací výcvik se zaměřením na Gestalt terapii u Ester Neumannové Ladislava Dvořáka. Založil jsem projekt www.drevokurzy.cz. Kurzy zaměřené na rozvoj řemesel a návrat k “opravdovosti”. Kurzy nesou téma mezigeneračního setkání Otec-Syn.





Termíny