.:: VLOŽTE KOČKU ~ INAU ~ POTMĚ ::. 2.4. @ Anděl Music bar

Hudba

Místní Borci uvádějí>

Vložte Kočku budou tento večer navazovat na křest svého nového alba Hedvika, které podpoří i netradiční konstrukce podia a světelných efektů! Kromě VK se můžeme těšit ještě na INAU, což je rapový projekt Jožina z Kontroll a jednu milou slečnu co vás vidí jasně POTMĚ!

VLOŽTE KOČKU 
alternative / emo / electronic
http://bandzone.cz/vloztekocku
http://vlozte.bandcamp.com/
http://www.landmine.cz/kapely/vlozte-kocku/

Vložte kočku jsou čtyři lidé, co dělají hudbu. Vložte kočku, to je kombinace živé elektroniky, natriggerovaných bicích, pětistrunných houslí, pianina a surreálných textů. Rytmicko-verbální kostru tvoří sourozenecký tandem Kryštof a Cyril Kaplanovi, kteří spolu hrají v na dřeň osekaný projekt Kaplan Bros. Tento základ doplňují housle Jiřího Konvalinky (Mutanti hledaj východisko) a klavír Tomáše Kubína (Ufajr). V březnu 2012 vydali Tátu, první dlouhé album, které sklidilo několik téměř nadšených recenzí a nominaci na Anděla v kategorii elektronická hudba. V listopadu 2013 vychází jejich druhé LP značky SEAT. Zatímco příprava debutové desky trvala dlouhé měsíce, práce na albu SEAT se odehrávaly v mnohem rychlejším tempu, měsíc na zkoušení, týden nahrávání a tři týdny postprodukce. Cílem bylo dosáhnout co největší „živosti“, protože deska je o lásce (smrti). Album ve fyzické podobě je k dostání na ručně vyráběných zvířecích flashkách a na kazetách (do auta). SEAT se objevil v mnoha výročních žebříčcích a byl oceněn novinářskou cenou Vinyla za desku roku a žánrovým Andělem za elektronickou hudbu. 
Kapela v červenci 2013 secvičila soundtrack k němému filmu Deník ztracené, který na živo představila na LFŠ 2013 v Uherském hradišti (recenze). VK kromě toho vytvořili hudbu k pěti divadelním představením (Turista, Krásná z Roissy, O Ohlédnutí, Nosorožec, zrušené Metr a půl na šířku). Hudba z EP Toxoplazmo si našla cestu do snímku L.H. 
Tento koncert bude ale trochu jiný než ty ostatní. VK jej odehrajou v rámci tour k nové desce s názvem Hedvika, která spatří světlo světa 1.3.2015. A jelikož si rádi hrají, tak si k tomu připravili speciální set,kosmo světla a netradiční konstrukci, což ještě umocní jejich už tak strhujcí vystoupení!

https://www.youtube.com/watch?v=5L1mGzDie6k
https://www.youtube.com/watch?v=9nVYwwpl2CY
https://www.youtube.com/watch?v=h_sAVriyNUI

INAU
underground / rap

Pamatujete si první koncert Jamese Reindeera v Kapse někdy před 3 lety? Tak to byl i první pro zprvu nenápadnýho, ale jakmile se chopí majku, tak kluka, kterýho prostě chceš poslouchat. Říká si INAU a když zrovna nerapuje o tom co ho zrovna sere nebo co mu je úplně fuk, tak hraje na basu v Kontroll pod krycím jménem Jožin. Má už na kontě dvě skvělý desky Lunochod (2012) a Zloděj (2013) a nejlíp se popsal on sám jako „vesnickej rapper“, což zní možná trochu jako oxymoron, ale proč by někdo nemohl mít místo štrýtu les? 

Obě alba ke stáhnutí na silver rocket>

http://www.silver-rocket.org/sekta/inau-zlodej
http://www.silver-rocket.org/sekta/inau-lunochod

POTMĚ
underground / rap
http://bandzone.cz/potme

Potmě je slam rapový projekt, kterej se snaží o to, aby se Ti už konečně rozsvítilo a používá k tomu sociálně kritický zrcadlo společnosti a samozřejmě své přirozené ženské kouzlo, kdy jí to zhltneš ani nevíš jak!

Kdy: 2.4.2015, 20:00
Kde: Anděl Music bar
Vstup: 130 ,- a více samo

 

Fb event : https://www.facebook.com/events/953509901334992/

 

Termíny