APOLLO SWING PROSTĚJOV S DJ FREDDEM FLOCKEM

Hudba

Pokračování naší swingové akce je tu.Ještě než se všichni rozutečou na grilovačky a fesťáky tak máme pro Vás další swingovku.Pozvání přijal Dj Fredd Flock.

Pojmenován po filmové postavě neexistujícího zločince gentlemana, Fredd Flock vystupuje jako záhadný fantom tančíren a kaváren klubové scény. Zatímco jeho tvář je snadno zapomenutelná, Freddovy tóny se linou od zářivých břehů Vltavy po malebnou Kavárnu Blatouch na Vinohradech konče vyhlášenými brněnskými kluby Kabinet Múz a Favál.

Zvukovými vlnami pokrývá všechny břehy elektronického jazzu, a tak můžete na jeho vystoupeních slyšet nejen populární electro-swing, ale i moderní rock ‚n‘ roll, hip-hop s prvky jazzu/swingu, rozpustilou bossa novu i něžný lounge.

Díky pestrosti playlistů, citu pro návaznost tracků a schopností vyprávět příběhy skrze hudbu, se jeho sety nejprve dostaly do rakouského rádia Electro-Swing. Později se stal rezidentem Nové scény Národního divadla. Kromě toho je jedním z tvůrců obsahu portálu Electro Swing CZ a zakladatelem první české facebookové stránky věnované electro-jazzu s názvem Nu Jazz CZ.

www.facebook.com/freddflock www.facebook.com/nujazzcz

DJ sety: www.soundcloud.com/freddflock

Další Dj který předvede svůj um je dobře známy prostějovskému publiku Dj Crackenn který umí rozhýbat plac.tentokrat se předvede ve speciál electro-Swing setu.

Jura z electroshock sound systému nám opět předvede svůj setap vinylu co ma ve svém nabušeném báglu.Mužete se těšit na pořádnou nálož toho nejlepšího swingu.

Line-up doplní rezident klubu Harry Junior.

Start:21:00 Vstup 60 Kč

Termíny