Plus pro Vás od Nestlé již tradičně partnerem celorepublikových Závodů kočárků

Volný čas, Sport, Pro děti

Nestlé je letos partnerem již čtvrtého ročníku celorepublikových Závodů kočárků ve sportovní chůzi, jejichž organizátorem je občanské sdružení Strollering®. Závody odstartují v sobotu 28. března 2015 v 15 hodin na více než 30 místech po celé České republice.

Nestlé i tento rok aktivně podporuje vyvážený životní styl. V rámci programu Plus pro Vás přináší Nestlé na svém internetovém portálu zajímavé informace, nápady a tipy doplněné radami a komentáři předních specialistů a odborníků z oblasti výživy, ale také pohybu a odpočinku.

„Základem vyváženého životního stylu je rovnováha mezi příjmem a výdejem energie,“ říká Tereza Vlčková, manažerka projektu Plus pro Vás od Nestlé, „proto se v Nestlé zaměřujeme právě na podporu aktivního trávení volného času.“

Již počtvrté se portál Plus pro Vás od Nestlé stal partnerem Závodů kočárků, a podporuje tak v pohybu právě rodiče, kteří by měli jít životním stylem příkladem svým dětem. Akce proběhne 28. března 2015 v 15 hodin.

STROLLERING Závody kočárků s ČPZP jsou určené pro všechny aktivní a nadšené rodiče s kočárkem. Podstatou samotných závodů je rychlá sportovní chůze s kočárkem na 100 až 150 kroků dlouhé trati v co nejkratším čase. Soutěžit se bude opět ve třech kategoriích: maminky, tatínkové a celé rodiny. Pro děti i dospělé bude navíc připraven bohatý doprovodný program.

"V minulém ročníku, který se uskutečnil v dubnu 2014, se závodilo přesně na 40 místech ČR, závodů se zúčastnilo více jak 1000 kočárků a celá akce také vybranou částkou 31.340 Kč, ze symbolického startovného, podpořila neziskovou organizaci Centrum Paraple., prozrazuje Edita Berková, zakladatelka o. s. Strollering®. Seznam míst, kde se Závody s kočárky uskuteční, najdete na stránkách www.zavodykocarku.cz. Závodníci se předem musí registrovat a uhradit startovné ve výši 50 Kč. Výtěžek ze startovného opět poputuje na podporu vybraných neziskových organizací, které si letos nově vybírají přímo jednotliví organizátoři.

Těšíme se na setkání u stánku Plus pro Vás od Nestlé v Praze ve Stromovce.

Termíny