MILÍŘSKÁ OSMIČKA

Sport, Turistika

Srdečně Vás všechny zveme na sportovní akci pro celou rodinu do Hradce Králové, kde se 27.června 2015 uskuteční závod v terénním běhu jednotlivců.

Závod je určen pro širokou veřejnost, všechny věkové skupiny.

Součástí  závodu „MILÍŘSKÁ OSMIČKA“ je i závod „NEJEN S KOČÁRKY OKOLO MILÍŘE“, dále závod odrážedel a bohatý doprovodný program pro celou rodinu po celý den.

Na vítěze v jednotlivých kategoriích čekají hodnotné ceny a tombola pro všechny registrované účastníky.

Samozřejmostí na akcích rungorun.cz je i “ Kejta party v Bufetu u Vlka“.

Trať závodu je vedena v krásném prostředí městských lesů, kolem rozhledny Milíř ve Vysoké nad Labem. Zde je kontrolní bod a dále zpět do cíle k rybníku Biřička.

Věříme, že zažijete nezapomenutelný zážitek a strávíte tak den trošku jinak, netradičně.

Centrum Zdravého pohybu NW Live  http://nwlive.cz/hradec-kralove/ Vám při závodě nabídne možnost seznámení s technikou Zdravého běhu, nordic runningu a nordic walkingu, k dispozici walkingové i runningové hole – půjčovací i na prodej.

Vizí centra Zdravého pohybu NW Live http://nwlive.cz/hradec-kralove/ je návrat k přirozenému pohybu. Zaměřuje se na práci s hlubokým stabilizačním systémem a správné držení těla formou cvičení SM Systém, walkingových aktivit a harmonizačních cvičení.

Centrum Zdravého pohybu NW Live  Vám po celý den nabídne workshop pro všechny: Diagnostika formou hry – plnění zábavných úkolů pro děti i dospělé, na základě kterých lze odhalit chybné pohybové vzorce a doporučit další možnosti řešení pro správné držení těla (malování nohama, prstové divadlo, závod v píďalkách,aj.). Nordic walking a Nordic running – ukázky a krátká školení v cyklických intervalech v průběhu celého dne.
Další dokumenty k akci

  
Termíny