Čokoládové a gurmánské Velikonoce v Nebespánu

Volný čas, Pro děti

Čokoládové a gurmánské Velikonoce v Nebespánu

 

Spousty čokoládových dobrot i zábavy si připravili ve velikonoční období v Nebespánu v Kašperských horách. Čeká vás pečení a zdobení sušenek, soutěž o nejhezčí muffin, vyrábění dekorací, hledání velikonočních vajíček, lahodná káva a především skvělá atmosféra.

 

K Velikonocům patří neodmyslitelně čokoláda. V Nebespánu v Kašperských Horách si přijdou na své milovníci té nejkvalitnější, protože tady budou o velikonočním víkendu párovat luxusní čokoládu Lindt s vynikající kávou.

„Každé dítě od nás dostane sladké překvapení a na velikonoční pondělí se budou v zahradě hledat velikonoční vajíčka. Budeme péct a zdobit sušenky a vyrábět velikonoční dekorace,“ říká Sabina Kmecová z Nebespán café & apartments v Kašperských Horách.

Ti, kdo rádi pečou, se mohou zapojit do soutěže o nejhezčí velikonoční muffin. Stačí, když svůj výtvor přinesete do  Nebespánu v jeho otevírací době od 1. do 5. dubna. Muffiny budou vystavené v prosklené chlazené vitríně a hodnotit je budou hosté kavárny přidělením 3, 2 a 1 bodu třem nejhezčím muffinům. Výherce získá dárkový voucher v hodnotě 1 000,- Kč a zároveň vylosuje ze všech zúčastněných hodnotitelů jednoho, který získá stejnou cenu. Podrobnosti najdete na www.nebespan.cz

A na co se mohou těšit mlsné jazýčky? Na velikonočním menu v Nebespánu najdete například králičí terinku s brusinkovou omáčkou nebo jehněčí kýtu na česneku s jarními divokými bylinkami a domácími bramborovými noky.

 

Nebespán café & apartments

Náměstí 7, 341 92 Kašperské Hory

tel. 603 255 563, 603 253 242

mail: info@nebespan.cz

Kontakty

www.nebespan.cz

Termíny