Finanční gramotnost jinak aneb produkty tu nehledej

Kurzy, vzdělání, konference

Přečtete si, jak kurz představuje Kalman Horvát sám:

Také se Vám stává, že finanční hladina je stále stejná nebo obdobná, ať se děje, co se děje? Neplatí náhodou určitá  pravidla nebo návyky, které mě na této hladině udržují? A dokáži je objevit, změnit,  aby má hodnota – jedinečnost, byla více oceněna penězi zvenčí?

V průběhu ŽIVÉHO KURZU společně definujeme váš jedinečný talent a vaší skutečnou sílu tak, že se napojíte na svou vysokou energii.

Ukážeme si 3 praktické věci, které nás drží na našem stupni hojnosti a jaká konkrétní pravidla, přímo pro mě, mě dovedou k dalšímu stupni.

Dostanete nástroj, který vám zavčas ukáže, že se blíží jakákoliv zásadní chyba.

Potřebujete zvýšit měsíční příjem, ale nemůžete pracovat víc ani měnit zaměstnání/pozici? Prozkoumáme 4 STRATEGIE,  které máme přímo před nosem, ale zatím je nevidíme.

Budete myslet tak, jako by na vašem místě myslel finanční genius!

A že to kurzem končí? Ani to u nás nečekejte!  Po dobu  5 týdnů  si  postupně v 5 nahrávkách upevníme a odhalíme další tajemství  FINANČNÍ GRAMOTNOSTI JINAK

Kurzem  i  konzultací  Vás  provede: KALMAN  HORVÁT –  úspěšný průvodce a kouč napříč osobním a firemním prostředím. Více o něm na: www.kalman.cz

Kalman Horvát – jenž nepropaguje zaručené produkty ani nedoporučuje instantní  pravidla,své postupy si ověřil při více jak dvouletém koučování finančních poradců napříč bankami i finančními skupinami.

 

Další dokumenty k akci

  
Kontakty

www.svitani.net

Termíny