Den otevřených dveří společnosti RACIO

Volný čas

Přijďte se podívat, jak se vyrábí pufované dobroty! Břeclavská společnost RACIO zve všechny na den otevřených dveří do své výrobny v břeclavském areálu bývalého cukrovaru. Společnost letos slaví výročí 25 let od založení firmy a u této příležitosti chtějí ukázat všem příznivcům, jak jejich oblíbené pochoutky vznikají.

11. dubna v 10:00 se otevřou brány bývalého břeclavského cukrovaru dětem i dospělým. Pro všechny je připravena pestrá prohlídka, začínat se bude trochou historie o podniku, lidé se dozvědí, jaké vůbec byly začátky a jak se společnost začala pomalu rozvíjet, ale i nejnovější pokroky a úspěchy. Následovat bude samotná prohlídka výroby. Zájemci se mohou podívat přímo do míst, kde pufované pochoutky vznikají. Málokdo ví, jak samotné pufování, které se za vysoké teploty a tlaku odehrává v našich strojích, funguje. A přesně tento proces si návštěvníci prohlédnou.

Následovat bude prohlídka školicího střediska i zábavní program pro děti. Pro děti jsou připravené drobné soutěže a pro všechny pak výhled na celou Břeclav z nově otevřené vyhlídky. Celý den pak bude zakončený ochutnávkou produktů spolu s představením úplných novinek.

Prohlídky budou začínat od 10:00 a potrvají cca 1,5 hodiny, budou startovat ve dvacetiminutových intervalech. V případě zájmu je nutné nahlásit účast do 1. dubna na e-mailovou adresu racio@racio.cz nebo na telefonním čísle 725 604 601. V případě volných míst bude možné provést omezený počet zájemců i na základě domluvy v den prohlídky na recepci. Z důvodu bezpečnosti je program možný až pro děti od 7 let, účast dětí je možná pouze v doprovodu zákonného zástupce.

Kontakty

www.racio.cz

Termíny