VYSNĚNÉ POVOLÁNÍ? CO TAKHLE PEKAŘ/CUKRÁŘ?

Pro děti

Galerie Harfa se otevře všem milovníkům dobrot. O víkendu 21. a 22. března 2015 od 10 do 18 hodin se koná první díl seriálu o povoláních „Čím budu?“, který odhalí zajímavosti z oboru PEKAŘ A CUKRÁŘ. připraven je bohatý program plný praktických ukázek a soutěží.

Návštěvníci obchodního centra Galerie Harfa budou mít v sobotu a neděli 21. a 22. března 2015 jedinečnou příležitost proniknout do tajemství receptur různých pekařských a cukrářských výrobků. Na oba dny jsou připraveny dílny pro děti, workshopy pod vedením profesionálů z oboru a výstavy svatebních dortů, které mohou být dobrou inspirací pro váš slavnostní den.


Program se ponese v duchu blížících se Velikonoc, seznámíte se s historií těchto svátků a od opravdových mistrů se naučíte připravovat tradičního beránka, mazance a jidášky. Dále bude možné zhlédnout výstavu svatebních dortů, zkušení cukráři vám představí nejnovější trendy ve zdobení a pod jejich dohledem si zkusíte vytvořit dortové ozdoby. Děti se mohou těšit na cukrářské a pekařské dílny, kde budou například zdobit velikonoční perníčky a modelovat z cukrové hmoty. Dále jsou pro ně připraveny výtvarné dílny nebo škola vaření s Josefem Rychtrem s podtitulem „Pečení je radost“ a „Vzdušné piruety“.


Přijďte poznat svět tradičního řemesla, ochutnat vlastnoručně vyrobené pokrmy, zasoutěžit si a užít si zábavný víkend s celou svojí rodinou. Na místě bude rovněž fotokoutek, kde se děti budou moci na památku vyfotit se svými výtvory. Vstup je zdarma.

Termíny