FLORBALOVÉ PLAY-OFF: FbŠ Bohemians vs. Bulldogs Brno

Sport

Florbalisté Bohemians zatím svádějí neuvěřitelně vyrovnané bitvy ve čtvrtfinále play-off mužské AutoCont extraligy s brněnskými Bulldogs. Dramatické utkání lze očekávat i v úterý 17/3/2015, kdy se oba celky představí před televizními kamerami a svedou už 5. vzájemný zápas ve vyřazovacích bojích, který opět nabídne boj o každý metr.  

První dvě vzájemná měření sil skončila vždy až v prodloužení. Nakonec se vždy radoval tým, který doháněl skóre až v poslední části utkání. Klokani a buldoci jsou víc než vyrovnanými soupeři a série bude zřejmě ještě velmi dlouhá. Rozhodnout však může každé utkání, a i proto lze předpokládat, že se i tento zápas zapíše velkou měrou do letošního play-off jako jeden z nejhezčích.

Oba týmy si nedají zadarmo ani metr a na hřišti je to někdy hodně tvrdé. Na práci si v dosavadním průběhu série nemůže stěžovat ani zdravotnická služba. Je to play-off a oba tým chtějí postoupit do semifinále. Tomu odpovídá i nasazení ve všech pasážích hry a napětí na obou střídačkách.

Celá série je jednoznačně tou nejvyrovnanější v letošním čtvrtfinále play-off a je jen škoda, že dál postoupí jen jedno mužstvo. Za předváděné výkony by si to oba týmy zasloužily. 

Už 5. čtvrtfinále může hodně napovědět o tom, kdo postoupí dál a vzhledem k tomu, že se tentokrát odehraje utkání na půdě Bohemians, diváci v hale budou mít o svém favoritovi jasno. V předchozích utkáních panovala na tribunách úžasná atmosféra hodná play-off a v úterý večer nelze očekávat něco jiného.

Čtvrtfinále se navíc uskuteční před televizními kamerami, což je vždy pro extraligové hráče něco speciálního a zvláště pak při play-off.  Pro diváky bude v úterý připraven tradičně bohatý doprovodný program včetně drobných dárků.

Zápas 5. čtvrtfinále play-off extraligy mužů proběhne ve sportovní aréně Sparta – Podvinný mlýn.

Úterní program – 17.3.2015:

Od 20:00 – FbŠ Bohemians vs. Bulldogs Brno – AutoCont extraliga

Termíny