MAMINY RUN Jihlava 2015

Volný čas, Sport, Pro děti

Maminy Run nikdy nekončící štafetový běh maminek Českou republikou startuje novou sezónu. Duben otevírá štafeta v Jihlavě, která je doplněna o bohatý doprovodný program. Na své si proto přijde celá rodina. Pojďte oslavit bílou sobotu pohybem a dobrým jídlem.

MAMINY RUN není o výkonech a času. Jde o setkání stejně naladěných žen s rodinami, které chtějí svůj volný čas strávit aktivně. MAMINY RUN se běží na pohodu. Mateřství není podmínkou startu, zúčastnit se může každá. Start i cíl v nákupním centru na Březinkách.

Startovné 150 Kč (startovní tričko v ceně). Mokrá i suchá varianta 5 km trasy, běží se za každého počasí!

Pro děti je po celý den připravená zdarma polévka a čaj, zabavit se mohou u divadla. Vítáni domácí mazlíčci, bude o ně postaráno. Těšit se můžete na dorty a spoustu dalších akcí! Nutná registrace patronce štafety na email miluselodinova@seznam.cz nebo přes formulář na webových stránkách projektu www.maminyrun.cz.

Štafetový kolík a tričko projektu jsou symbolem radosti z pohybu a sounáležitosti aktivních maminek, které se stávají vzorem svým dětem a mají pozitivní vliv na své okolí.

Kontakty

www.maminyrun.cz

Termíny