MAMINY RUN Olomouc 2015

Volný čas, Sport, Pro děti

MAMINY RUN nikdy nekončící štafetový běh maminek Českou republikou startuje novou sezónu. První běh roku 2015 se koná v srdci Hané v Olomouci v krásných Smetanových sadech. MAMINY RUN není o výkonech a času. Jde o setkání stejně naladěných žen s rodinami, které chtějí svůj volný čas strávit aktivně.

PRVNÍ JARNÍ DEN oslaví nejen olomoucké maminky pohybem. Všechny druhy chůze a běhu povoleny, běží se i s kočárky. Kočárky budou i k zapůjčení! Na každou účastnici čeká dárková taška.

Trasa bude měřit 5 km a odstartuje se v 9:30 od restaurace Fontána, sraz již v 9:00. Nutná registrace patronce běhu na email lenka.fasnerova@volny.cz nebo přes formulář na webu www.maminyrun.cz. 

Mateřství není podmínkou startu, každá žena je potenciální maminkou. Projekt MAMINY RUN podporuje zdravý životní stylu maminek a jejich rodin v České republice a vytváří podmínky pro jeho naplňování. Štafetový kolík a tričko projektu jsou symbolem radosti z pohybu a sounáležitosti aktivních maminek, které se stávají vzorem svým dětem a mají pozitivní vliv na své okolí. Celý běh se běží pod patronací města Olomouc.

Kontakty

www.maminyrun.cz

Termíny