Den otevřených dveří Tanec – cesta ke zdraví

Volný čas, Sport, Kurzy, vzdělání, konference

Také Vás jaro láká do celkového úklidu a očisty těla? Svádí Vás první sluneční paprsky ke změně životního stylu a už to nechcete odkládat? Myslíte, že na tanec už máte vysoký věk? Navštivte náš Den otevřených dveří a přesvědčte se sami.

 V sobotu 14. března 2015 Vás srdečně zveme na návštěvu kulturního centra v Praze Komořanech, kde zjistíme Váš aktuální zdravotní stav a nabídneme další možnosti, jak s jarem obnovit příliv energie a zdraví do Vašeho těla. Celá akce je zdarma v rámci podpory projektu "Tanec - cesta ke zdraví".

 Program začíná ve 14 hodin a můžete se těšit na:

- zjištění aktuálních hodnot na profesionální váze pro výživové poradce – kromě tělesné hmotnosti váha zjistí podíl vody, tuku a svalů v těle, podíl tzv. viscerálního tuku (tuk v břišní dutině) a určí i míru závažnosti zdravotního ohrožení, hmotnost kostí, bazální metabolismus, BMI, denní příjem kalorií, tzv. metabolický věk – vypočítá ho na základě poměru tuku, vody a svalů v těle a určuje opotřebování nebo skutečné stáří organizmu

- měření tlaku, cukru, kyselosti organizmu (pH) – i ta má vliv na snižování hmotnosti

- možnost vyzkoušet výživové doplňky - zelený ječmen a chlorela

- ukázky relaxační techniky na odbourání stresu, tai-ti, cvičení podle Mojžíšové

- prezentace chutných lehkých pokrmů, které si každý snadno zvládne připravit i doma

- taneční ukázky – tanec jako přirozená forma pohybu, vliv tance na psychické i fyzické zdraví  člověka

- každý 10. návštěvník vyhrává poukaz na přístrojovou masáž lymfatických cest

 Tanec – cesta ke zdraví je určen pro muže i ženy, páry i jednotlivce, které mají zdravotní problémy, nebo se už léčí s některou civilizační chorobou, například cukrovkou, vysokým tlakem či kardiovaskulárními problémy. Je veden zkušenými lektory ve spolupráci s lékaři a šitý na míru těm, kdo cítí, že jejich tělo potřebuje více pohybu, chtějí změnit některé stravovací návyky a nemají na to sami dost vůle, chtějí překvapit svého lékaře při příští prohlídce, nebo omládnout, radovat se ze života, i když všude kolem je tlak a stres.

 Přijďte s námi strávit příjemné odpoledne, vyzkoušet nové metody a přitom se dozvědět něco o Vašem zdraví.

 Vstupné zdarma, více na www.tkadpraha.cz nebo na tel 774 842 764.

Kontakty

www.tkadpraha.cz

Termíny