Galerie GUD slaví 3. narozeniny - jako dárek vám přichystala vstup na výstavu i workshopy v neděli ZDARMA

Výstava, Pro děti

V neděli 15. března tomu bude přesně tři roky od první vernisáže v Galerii umění pro děti GUD. Za tu dobu ji navštívilo tisíce dětí a dospěláků. V rámci oslav galerie GUD připravila narozeninovou neděli, kdy je celý den vstup na aktuální výstavu české moderny ZDARMA, včetně velmi zajímavých workshopů s Ivonou Danziger.

 

Dále bude probíhat soutěž na Facebooku. Pro naše obdivovatele máme za sdílení fotografie  s nejkrásnějším přáním k narozeninám pro galerii GUD připraveno několik cen v této podobě:  1. cena - 3x workshop v průběhu roku ZDARMA a neomezené vstupy do galerie ZDARMA, 2. cena - neomezené vstupy do galerie ZDARMA, 3. cena -  3x workshop v průběhu roku ZDARMA.

 

 

Nedělní workshopy s Ivonou Danziger - zdarma

11:00 hodin   RE-BUTTON ART aneb proměna knoflíků

Nevíte co se starými knoflíky? Recyklujte je společně s námi a vytvořte unikátní dílo. Touto unikátní tvorbou rozvíjí dítě představy a učí se změnit starou věc v něco podstatného, unikátního a zároveň vyjadřuje svoji osobnost prostřednictvím tvorby.

Rodiče vždy hledají originální způsoby, jak ukázat tvorbu svých dětí. Koneckonců, také děti potřebují znát svoji práci a vědět, že jejich tvůrčí schopnosti jsou oceněny. Tak proč nezkusit něco nového? 

Co potřebujete? Pytlík starých knoflíků a chuť do tvořivé práce.

Vhodné pro děti od 4 let a jejich rodiče. 


14:00 hodin Jarní abstrakce 

Pojďte si vytvořit vlastní svět pomocí různých materiálů. Námětem pro workshop bude jarní čas. Budeme pracovat s různými materiály, které, jak zjistíte, se dají využít i jiným způsobem, než pro který byly vytvořeny. Koláž bude doplněna i o další zajímavé prvky.


Těšíme se na setkání s vámi

Termíny