PŘIJĎTE 6. BŘEZNA NA DEN S ELMEM DO AFI PALÁCE

Pro děti

Ernie, Bert, Keksík a především červený chlupáč Elmo. Celosvětově oblíbení hrdinové vzdělávacího seriálu pro děti „Sezame, otevři se“ míří do AFI Paláce, kde se představí v rámci zábavného odpoledne pro děti. V pátek 6. března od 14 hodin bude probíhat moderovaná show, focení s postavičkami, vystoupení kouzelníka a vyhlášení výherců výtvarné soutěže o lístky zdarma na březnovou muzikálovou show tohoto seriálu. Vstup na akci je zdarma.

Do čtvrtka 5. března je v prostorách AFI Paláce k prohlédnutí výstava obrázků přátel ze Sezamové ulice, které namalovaly děti v mateřských školkách. Každý návštěvník obchodního centra může svým hlasem ovlivnit, kterých pět nejlépe hodnocených školek dostane pozvánku na slavnostní vyhlášení. To se uskuteční v pátek 6. března v AFI Paláci, kde budou také oznámeni vítězové volných vstupenek na rodinnou show 19. března.

„Zveme děti a jejich rodiče, aby se do AFI Paláce přišli podívat a vyfotit se s důvěrně známými plyšovými kamarády Elmem a Keksíkem. U dětí se bude jednat o nezapomenutelný zážitek a pro rodiče příležitost strávit společné chvíle plné inteligentní zábavy a laskavého humoru,“ říká Jana Michalcová, marketingová manažerka AFI Paláce.

Kontakty

www.afi-palac.cz

Termíny