FLORBALOVÉ PLAY-OFF: Bohemians vs. Bulldogs Brno

Sport

Florbalisté Bohemians mají po nedělním losu jasno o svém čtvrtfinálovém soupeři. V cestě do semifinále se klokanům postaví Bulldogs Brno a první dvě domácí utkání čekají na klokany už tuto sobotu a neděli v domácím prostředí. I ženy FbŠ Bohemians znají své soupeřky, které přijedou z Liberce a zopakují si tak loňskou čtvrtfinálovou sérii.

Nedělní los skončil malým překvapením. Ve florbalových kuloárech se dlouho mluvilo o tom, že na 4. klokany zbyde TJ JM Chodov a dojde tak na pražské derby. Jenže Vítkovice zvolily právě chodovský tým a na zelenobílé tak zbyli brněnští buldoci, kteří i letos myslí velmi vysoko a play-off tak slibuje dramatickou sérii.

o vyrovnanosti týmů není pochyb. Letošní měření dopadlo zatím nerozhodně. Buldoci vyhráli v Praze a Bohemians naopak v moravské metropoli. Klokanům se sice lépe dařilo v základní části, ale podobné statistiky se v play-off mažou. Série to bude jistě velmi napínavá a dopředu rozhodně nemá favorita

Své soupeřky znají i ženy. Ty skončily po vzoru mužů také na 4. místě a jak se očekávalo, vyšel na ně tým FBC Liberec, kterého znají velmi dobře. Loni i předloni ho totiž potkaly ve stejné fázi soutěže a pokaždé se zatím zelenobílé slečny radovaly z postupu.  I letos zůstávají plány stejné a postup do semifinále je jednoznačným cílem.

Pro diváky bude v sobotu i v neděli připraven tradičně bohatý doprovodný program včetně drobných dárků.

Zápasy 1. a 2 čtvrtfinále play-off extraligy mužů a extraligy žen proběhnou ve sportovní hale Děkanka.

Sobotní program – 7.3.2015:

Od 17:00 – FbŠ „pipni.cz“ Bohemians vs. FBC Liberec – Extraliga žen

Od 20:00 – FbŠ Bohemians vs. Bulldogs Brno – AutoCont extraliga

Nedělní program – 8.3.2015:

Od 16:00 – FbŠ Bohemians vs. Bulldogs Brno – AutoCont extraliga

Od 19:00 – FbŠ „pipni.cz“ Bohemians vs. FBC Liberec – Extraliga žen

Termíny